Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek ilyenkor? A barátnő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyenkor? A barátnőmmel nemrég vesztettük el és azóta már jó párszor együtt voltunk de a szexet valamiért nem tudja élvezni.

Figyelt kérdés
Pettinget az nagyon élvezi de a szexet nem.Velem lehet a baj vagy mit csináljak vele?És tudnátok ajánlani valami jó pózt a misszionáriuson kívül?Nagyon szeretném ha a szex is jó lenne neki de nem tudok mit csinálni,egyedül az ujjazástól élvez el.
2009. júl. 16. 22:37
 1/9 A kérdező kommentje:
Jó pózt úgyértem ami nemtúl fárasztó és jó is.
2009. júl. 16. 22:43
 2/9 anonim ***** válasza:

én se tok elélvezni ha alul vagyok de ha én vagyok felül akkor nagyon jo

probáljátok kiflibe azaz ö van neked háttal oldalt fekszetek az ágyon és háturlol hatolsz bele nagyon jo tud lenni és közbe izdazsd a kezedel a csikloját tuti elmegy sok sikert ;)

2009. júl. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ajánlom a kutyát :D Best
2009. júl. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi :)


Csak ha próbálnánk más pózt pl már nemakar annyira állni a műszer amennyire kéne:( Soha többet nemverem ki hagylegyek jó kanos már mást nemtudok.....

2009. júl. 16. 22:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát mért nem rögtön az új pózzal kezditek?:)
2009. júl. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Következőre úgylesz és szinte semmi előjáték max csak simogatás :)
2009. júl. 16. 23:37
 7/9 anonim ***** válasza:
:S a semmi előjáték nem jo 5let.inkább nagyon huzd fel előjátékkal..de ugy h már kicsit érezze h akár orgazmusa és lehessen(egy kis nyalifali réstzedről:P) aztán mikor már eléggé be van gerjedve akkor jöhet a szex..a nuku előjáték csak rontana sztema helyzeten...ha még nem elég nedves(előjáték hiánya, lehet még fájna is neki pár percig)
2009. júl. 17. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Természetesen ne hagyd ki az előjátékot, mert méginkább nem fogja élvezni... Meg mondjuk én már lassan egy éve nem vagyok szűz, de néha még most is tud fájni a kutyapóz, nem biztos, hogy örülne neki, ha tövig benne lennél. Ja, de igazából nem értem, tehát nálatok arról szól az előjáték, hogy TÉGED kényeztet? Neked úgy is feláll, de ő meg nem nedvesedik be két fejlapogatástól...
2009. júl. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Majd megpróbálunk valamit okozni.És am nemcsak arról szól h ő engem kényeztet.
2009. júl. 17. 13:32




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!