Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ez undorító? Lesz vmi bajom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez undorító? Lesz vmi bajom?

Figyelt kérdés
Több év elkerülés után összetalálkoztam azzal a sráccal egy szórakozó helyen, akivel rég kerültük egymást. 10 perc beszélgetés után rögtön nekem is esett. Pont akkor volt meg a havi betegségem. Tiszta piros volt rajtam és rajta is minden. Annyira erőszakos és mégis gyengéd volt. Arra kért, hogy mégis ennek ellenére hadd elégítsen ki. SZedhetek így össze vmilyen fertőzést?
2009. júl. 16. 20:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha undoritó minek válaltadbe?Hülye vagy.
2009. júl. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
65%

Először sztem tanuld meg h mi is az a menstruáció amit te úgy írtál le h "havi betegség" xD

És 10 perc után? :O

az igen ....nem is mondok inkább semmit ..pff

2009. júl. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
szerintem ez vagy kamu, vagy bolond az illető :)
2009. júl. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
19:58-nak Ez egy fantáziáló tizenéves fiú:-))
2009. júl. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
te prostituált vagy?
2011. aug. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!