Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tegnap leszoptam a barátomat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap leszoptam a barátomat és le is nyeltem neki, mire ő döbbenten és meglepődötten nézett rám. Ezt mire véljem?

Figyelt kérdés
2009. júl. 16. 20:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
a lányok általában nem nagyon szokták lenyelni, főleg csak úgy minden megbeszélés nélkül, nem csoda hogy meglepődött, egyébként én is így jártam
2009. júl. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És ilyen esetben mit tegyek?vagy kell 1általán v.mit tennem?
2009. júl. 16. 20:06
 3/14 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem is azért lepődött meg, mert a lányok nagy rész ezt nem teszi meg magától és dalolva. De ez csak egy tipp. Gondolatolvasok nem vagyunk.


Mit tegyél? Kérdezd meg tőle, hogy miért lepődött meg. Vagy esetleg nem szeretné, ha legközelebb lenyelnéd?

2009. júl. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
sz.tem csak mondd meg neki hogy ez neked is jó,és legközelebb nem lepődik meg.
2009. júl. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%
édes istenem, ezt meg kell beszélni ?? áááááááááááá neeeeee
2009. júl. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%

nyeljed csak tovább jó lesz:)

nem kell aggódni...XD

2009. júl. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmigond de sok lány tényleg nem szivesen nyeli csak ugy le szerintem csak meglepödött
2009. júl. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A pasidnak mázlija van hogy lenyeled!
2009. júl. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
43%
Fiu vagy vagy lany? Ha fiu, akkor nem csodalkozom, hogy meglepodott, en is azt tettem volna ha velem tortenik valami hasonlo.
2009. júl. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom az első után (én is lenyeltem) megkérdezte, hogy akarok-e fogat mosni. :) Nem annyira egyértelmű a pasiknak, hogy egy lány könyörgés nélkül lenyeli. Gondolom örült neki csak meglepődött, hogy neked ez nem gond. Mint ahogy az én barátom is meglepődött, hogy engem nem zavar az íze. :) De igazuk van a többieknek, tényleg tőle kéne megkérdezned, hogy min lepődött meg. :) 21/l
2009. júl. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!