Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek mitől keletkezik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek mitől keletkezik előváladék?

Figyelt kérdés
Nem vagyok még benne annyira a témában, úgyhogy ne nézzetek hülyének. A barátomat orálisan izgatom és akkor veszem észre. Ez azért van mert annyira élvezheti?
2009. júl. 16. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjábol igen sexuális inger kell hozzá.
2009. júl. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én jóideig nem vettem észre az előváladékot, mindig csak maszturbálásnál láttam. De amióta körülmetéltek észrevettem, hogy akkor is van előváladék, ha csak simán feláll csak kevesebb mint maszturbálásnál.
2009. júl. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én páromnak, amikor szájjal és kézzel izgatom, sok előváladéka képződik. Rá is kérdeztem nála, hogy ha magának csinálja, akkor is ennyi szokott-e, azt mondta, csak akkor, ha van egy kis kihagyása. Tehát azért van ez, mert élvezi amit csinálok vele.

2009. júl. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tőled!
2009. júl. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Az előváladék a szexuális izgalom jele, a test felkészül a behatolásra, ehhez termelődik mindkét nemnél előváladék, ez teszi síkossá az aktust. Ha fáj a nőnek a behatolás, akkor az azért van, mert vagy feszült, és megfeszíti az izmait is, vagy még nem jött izgalomba, és nem lett síkos a hüvelye belül az előváladéktól. A férfiaknál ugyanez van, nekik is síkos lesz. Minél nagyobb a kihagyás időben két aktus között, annál jobban/könnyebbe izgalomba fog jönni a fiú, és annál több lesz az előváladék is.


Nekem pl. ha nagyon kívánok egy lányt, akkor már a petting alatt tiszta nedves lesz az alsógatyám, ami azért kicsit kellemetlen is.


De a lényeg, hogy ez jó jel. Persze attól függ, menniyre tud ellazulni a fiú, mert annál jobban felizgul, és annál korábban és több lesz az előváladék is.

2009. júl. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen...erre számítottam...

De így mostmár biztos vagyok benne=)

2009. júl. 17. 23:35




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!