Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez a görcsös...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet ez a görcsös fájdalam csak a kutyapózban?

Figyelt kérdés

Pamikor elöszőr és másodszor

csináltuk hátulról, mármint amikor hátulról tette a hüvelyembe, akkor

semmi gond nem volt, viszont utána amikor már csináltuk, akkor begörcsölt az egész alhasam, de nem fájt és nem is volt elviselhetettlen, kicist lassítuttunk vagy enyhült vagy elmult. Viszont az utobbi 2 alkalommal amikor ismét megpróbáltuk így, akkor amint berakta és "meglökött" a görcs a petevezetékemben és petefészkemben azzonnal jelentkezett, mintha menstruációs görcseim lennének, ami már fájdalommal járt, ezért abba is hagytuk. Csak ebben a pózban jelentkezett ez a probléma, pedig már probáltuk úgy is, hogy én hátal ülök bele az ölébe, de akkor sem volt semmi gond. Szexuális életem pedig kb háromnegyed éve van, és azóta is ugyanazzal a fiúval.

És nem értem, hoyg ez mitől lehet és mit lehet vele csinálni, mert eddig élveztem ezt a pózt is, és hogy a továbbiakban ez problémát fog e okozni vagy, hoyg ez most pontosan mi is?


2009. júl. 16. 14:50
 1/1 anonim ***** válasza:
énis szoktam néha ilyet érezni, igaz nekem nem görcsöl, hanem olyan mintha nyomna, mintha nagyon nehéz lenne, és fáj is. nálam ez azért van, mert sztem nagyon mélyre hatol a pénisz, meghát as páromé nemis olyan kicsi,.
2009. júl. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!