Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Orgazmus hol vagy? Miért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orgazmus hol vagy? Miért nem érzek semmit? Lányok nálatok mi a helyzet?

Figyelt kérdés
1éve vagyok együtt a mostani barátommal,de hüvelyi orgazmusom még eddig sosem volt!Ha orálisan elégít ki jó érzés de semmi orgazmus közeli élményben nincs részem-és olyat sem érzek se akkor mikor nyal se akkor mikor szeretkezünk,hogy mindjárt elmegyek!Csikló orgazmusom van persze,de vágyom arra a mindent elsöprőre...lehet az a baj,hogy már nagyon szeretném nem tudom!(az előző barátommal 3évig voltunk együtt ott sem éreztem csiklónál többet)Mit csináljak,hogy érezzem végre?Van olyan ember aki életében nem él át hüvelyi orgazmust?
2009. júl. 16. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
vannak olyanok igen, akiknek nincsen hüvelyi orgazmusuk, csak csiklói.
2009. júl. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A hüvelyi orgazmus nagyon ritka a nők körében, ne stesszelj rajta. Sok nő egész életében nem éri el. Nekem 11 éve van szexuális életem, már férjnél vagyok, és csak hogy tudd, életemben kétszer volt hüvelyi orgazmusom, pedig a férjem egy isten az ágyban. Nekem nagyon jó így a szex, nem is vágyom másra. A női test így működik, ezt fogadd el!
2009. júl. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
próbáljátok ki a kutyapózt! mert így sokkal mélyebben tud behatolni! vagy az oldalpóz! Nálam ezeknél szokott lenni!
2009. júl. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Örülj,hogy neked van csiklói-orgazmusod,nekem még az sincs :-)


Illetve már volt,de legtöbbször egyáltalán nem jön össze.

2009. júl. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem sincs hüvelyi orgazmusom. :( Azt olvastam többször, hogy a nők kétharmadának nincs. De állítólag ha egyszer megtapasztalod, akkor már utána könnyebb lesz. Sőt, hozzáértő már azt is mondta, hogy gyakorolni kell, "edzeni" kell a G-pontot...

Én reménykedem. :)

2009. júl. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek se hüvelyi, se csiklói, pedig előtte nemegy lánynak okoztam mindkettőt.
2009. júl. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt még hüvelyi, pedig már 5 éve élek szexuális életet. :-(
2009. júl. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hüvelyi orgazmusom nekem is nagyon ritkán van, ha magam nak csinálom akkor szokott lenni a pasimmal nagyon ritkán jön össze, inkább a 69 es pozitúrát részesítjük előnybe. Ja és én a páromnak meg szoktam mondani ha nem lesz semmi eredmény nemrég szegénykém nagyon dolgozott hogy jó legyen nekem de én nem is voltam ráhangolva így csikló orgazmusom se lett....
2009. júl. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
az orokos noi orgazmusi problema :( nekem se volt meg egyik fajta sem... na de remenykedjunk egyszer meglesz :) addig elvezzuk a szexet ahogy tudjuk :P
2009. júl. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!