Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Félrelépés?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Félrelépés? Szakítás? Tűrjem még és várjak?

Figyelt kérdés

A barátommal nagyon jól kiegészítjük egymást, minden tökéletes. Egy kivétel van, az a szex. 6 hónapja vagyunk együtt, 4 hónapja élünk közös szexuális életet. Kb. 15 centis a pénisze, ezt saccolom, de nekem ez nagyon kicsi. Türelmes vagyok, beszélgettünk róla, hogy hogyan lehetne jobb, mit csináljuk, de nem változik semmi, elve monoton az egész. Az előző barátommal 3 évig voltunk együtt, és hozzászoktam a 20-nál picivel nagyobbhoz és nem csak agyban, hanem a hüvelyem is. Elveszik bennem. Én tényleg mindent megtennék, hogy Vele most jó legyen, de egyszerűen nem megy. Nem tudok így kielégülni, orálisan pedig ritkán hajlandó kényeztetni és az is rengeteg kívánni valót hagy...

Őt nagyon szeretem, de ez így nem megy. Mindennél jobban vágyom egy rendes kefélésre, de ezt tőle nem kapom meg. Mit gondoltok, jobb ha kilépek ebből a kapcsolatból, mégha a férfit szeretem is, vagy szeretőt keressek? Azzal meg megölne a lelkiismeret...


Mások is vannak hasonló helyzetben? Mit csináljak?


2009. júl. 16. 12:44
 1/10 anonim ***** válasza:
56%

Húzd össze a puncidat. Elvileg izmos.

22/l

2009. júl. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy szerezz be egy nagy műpéniszt és miután a barátod kielégült azzal is megdug, és te is kielégülsz. Így nem kell elhagynod, megkapod a kefélést, és mindenki boldog.
2009. júl. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Lehet nem is ő a kicsi,hanem te vagy túl tág.Intim torna sokat segítene.Páromé 18cm 12éve vagyunk együtt mégis elég tud lenni az újja is ha úgy adódik.
2009. júl. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Félrelépni szerintem hülyeség, várni meg hogy megnőjön! Szintén az. Próbáljatok ki sok-sok pózt: lovagló, hátulról, oldalról, ülve,... A fantáziátok szabhat csak határt. Ha meg végképp nem megy, hagyni kell szabadon elmenni, mert ha a szex nem kielégítő, előbb-utóbb úgyis vége lesz.
2009. júl. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez velem is igy volt, ugyhogy tökélletesen megértem a problémát.

Énis 20+ (és vastag)-ról váltottam az új páromnál 15-16 cm körülire.

5 évig voltam együtt az exemmel.

Az uj kapcsolatom 2 éve van meg és mostmár van orgazmusom vele de meg kellett érte küzdeni.

Én gésagolyókkal és hüvelytornával gyakoroltam. "Egy idő" után tényleg összébbhuzodik.

Ha szereted a fiut, szerintem próbáld meg, nekem ugy-ahogy sikerült.

2009. júl. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

Van ilyen ismerösöm akinek kicsi... és ö nála jobban élveznek a nők mint egy nagy farkánáál :D . nem a méret a lényeg hanem ahogy hozzád nyul :)

Vegyetek szexshopban különbözö dolgokat :) mond a barátodnak és figyeld meg nagyon jó lesz vele a szex. Csak ügyeskedjen vmit :)Trükközön... hosszú előjátékok stb. hidd el vele is nagyon jo lesz ;) csak szexshop és ügyesen! ;) :P

2009. júl. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyalni meg tanítsd meg, ha hagy kívánnivalót maga után... Az nem adottság kérdése, ha nem tudja, hogy neked mi a jó, akkor nem fogja tudni jól csinálni. 15cm pedig 1: nem kicsi 2: normális puncinál elég kell, hogy legyen, úgyhogy tornázz. Emiatt félrelépni elég nagy görénység lenne. (bocs a göritulajoknak :) )
2009. júl. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%

Helló... Ott kifér egy baba! Akkor elvileg utána csak egy kugli fával lehetne dugni?

HA nagyhoz szokott vki, akkor onnantól csak naggyal megy, és a többiek ki vannak zárva??? XXI. század: hüvelytorna!

2009. júl. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak ne nagyon éreztesd vele, hogy a méretével van a gond(ha eddig nem tetted meg), mert nálunk, fiúknál egy eléggé nagy trauma
2009. júl. 31. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pénisz feltét vastagít. Szerezzetek be párat.
2011. nov. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!