Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj? Vagy csak én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj? Vagy csak én érzem így?

Figyelt kérdés
Attól "félek" hogy nem tudok jól csókolni.A legelső nem volt valami húhh de jó..most van 1 új barátom..tegnap megcsókolt viszont én nem tudtam viszonozni mert "nem merem" nehogy bénázzak.Tudom sok féle képen lehetséges csókolni..de nem megy,és így elengedi sem tudom magam hogy azon streszelek jó-e:S Lehet azért mert az első rossz volt?:( Pedig előtte olvastam hogy, hogy vagy mint is kell,Lehet ez a gond hogy a "szabványhoz" ragaszkodom=körbe-körbe másik nyeleve körül..de ez így is van nem??ugy tom..Gondolatban oksa meg ha a srác nem venné át irányítást lehet menne is nem??Annyira tanácstalan vagyok és a barátomnak nem tudom hogy mondjam ezt el.Mit tehetek ilyenkor, van megoldás?
2009. júl. 16. 11:50
 1/5 A kérdező kommentje:
Előre is köxe mindenkinek
2009. júl. 16. 11:51
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Főleg ne izgulj, engedd el magad, és próbáld úgy viszonozni, ahogy ö csinálja neked, abból baj nem lehet!!! Később majd rá jösz, hogy hogy a legjobb mindkettőtöknek!
2009. júl. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
A csókolózás csak úgy jön magától, nem lehet leírni hogy csináld, mindenki máshogy. Ne ragaszkodj ahhoz amit láttál/olvastál róla, mert akkor rágörcsölsz és biztos nem fog sikerülni! Ennyit tudok tanácsolni.
2009. júl. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%
figyelj, csokolj ugy ahogy tudsz!! Senki sem tud először csókolózni, ha meg nem tettszik neki, kit érdekel, hagyd ott a p***ba.
2009. júl. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)Nem először csókolóztam sőt előző barátom imádott....csak én nem vagyok biztos magamban megkérdezni meg cink lenne hogy figyi: bocsi jól csinálom-e:S Nagyon szeretem és nem akarom ezzel megbántani.Szóval azt mondjátok hogy ő vajon észre sem veszi hogy nem olyan film béli mert úgy gondolja nálam ez így szokás.
2009. júl. 16. 17:52




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!