Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Elég, ha az elején csak így...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég, ha az elején csak így fogom a barátomat orálisan kielégíteni?

Figyelt kérdés

Eddig csak egy fiúval voltam együtt. De azt sem elégítettem ki teljesen, mert elkezdtem, de mindig csak szex közben ment el, az is csak 2x volt.

Ezért egy kicsit még ügyetlenkének érzem magam :) A mostani páromat orálisan is kiakarom elégíteni. De az elejére elég lesz az is, ha csak a nyelvemmel fogom ingerelni, főleg a makkjánál, közben a kezemmel is besegítenék?Mert nem szeretném máris az egész péniszét a számba venni. Ez nem gond?

Légyszi csak normális válaszokat írjatok, köszönöm!:)

L, 18


2009. júl. 16. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nem kell egyből tövig bekapni, elég ha csak a makkját , és akkor maJD meglátod, hogy meddig megy.

Ha ott úgy érzed, hogy tovább is tudod, akkor folytasd. Majd úgy is érzed, hogy mennyi elég.

túlságosan sem kell, mert akkor hányingered lesz, és elmegy a kedved az egésztől.

Ha csak nyalogatod, akkor lehet, hogy nem fog neki tetszeni, mert nem erre számít.

2009. júl. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

ha már odáig eljutottok akkor mért lenne baj?:)

az a lényeg hogy neki is és neked is jó legyen, a többi nem számít, majd belejössz;)

2009. júl. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A makkját bekapnám, de úgy értettem, hogy nem tövig.

Köszi a választ.

2009. júl. 16. 11:26
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tedd, ahogy az Neked jó. Ha nem szereted az orális érintkezést, akkor hagyd ki egyenlőre. Van aki soha nem műveli és mégis ki tudják egymást elégíteni és jó a szexuális együttlétük. Ismerek olyat,akinek egyenesen hányingere van és öklendezik, ha a szájába veszi a párja hímtagját. Nem tehet róla és nem is kényszeríti a párja rá. Harmónikus kapcsolatban élnek orális szex nélkül is.
2009. júl. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Orális szex nem egyenlő a mélytorokkal. Addig vedd be, ameddig te is jónak érzed. Ha tövig be tudod kapni, az csak egy plusz, de egyáltalán nem tekinthető alapnak, nem is mindenki képes rá. (persze ez nagyban függ a pasi méretétől is)
2009. júl. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!