Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha szeretkezünk a barátommal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretkezünk a barátommal, mindig vérzek egy kicsit. Már nem vagyok szűz, kb 5-6x feküdtünk le. Lehetséges, hogy még mindig nem szakadt át a szűzhártyám?

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha rendesen beléd hatolt a barátod, akkor ennyi együttlét után már biztosan nem vagy szűz. Elég nedves vagy szeretkezéskor és esetleg nem lehet hámsérülés? Nem kellene, hogy vérezzél és mivel gondolom kellemetlen Neked, el kellene menni nőgyógyászhoz, aki megvizsgál és azt is megmondja, hogy a szűzhártyád ép e még és azt is meg tudja mondani, hogy mi okozhatja a vérzést.
2009. júl. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elég nedves vagyok, sőt, magamon is meglepődtem, mennyire:D Nem fáj, meg semmi, csak egyszerűen jön egy kis vér. Gondolom a hámsérülés fájna. :S Vagy bármilyen más sérülés...
2009. júl. 15. 22:29
 3/5 anonim válasza:
Nagyon gyorsan keresd fel a nőgyógyászodat!!! A szex utáni vérezgetés lehet a méhnyakrák egyik jele is. Nem ijesztgetni akarlak, de sajnos saját tapasztalat!
2009. júl. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

régebben is, mikor ujjaztam magamat, akkor éreztem egy érdesebb részt a hüvelyemben elől. és ahogy ott hozzáértem, véres volt kicsit... gondolom a méhnyakrák nem a hüvely elején van...

Viszont a gumi vége néha szokott "karcolni", ott ahol fel van gyűrődve... Lehet, hogy ez a baj?

2009. júl. 16. 13:33
 5/5 anonim válasza:
Te tudod! Ha gondolod át is ugorhatod a problémát! Valami miatt vérzel. Nem mondtam, hogy méhnyakrákod van, hanem azt mondtam, hogy ez a méhnyakrák egyik tünete. Szakember tud erre válaszolni neked, az pedig a nőgyógyász, aki megvizsgál.
2009. júl. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!