Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mikor fogom élvezni a szexet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fogom élvezni a szexet?

Figyelt kérdés
A mostani barátommal nem rég feküdtünk le elöször(nem voltam már szüz de az elözö barátommal se élveztem,és fájt).Vele nem fájt de nem tudom,nem élveztem a dolgot.Olyan semleges volt az egész.Mért van ez?
2009. júl. 15. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
ahh még velem is ezvan, csak én jelenlegi párommal feküdtem le elősször... :( pedig annyira szerelmes vagyok, de egyszerűen nem élvezetes, ( pedig már 6x csináltuk, minden alkalomkor 2x max 3x is.. ) viszont amikor ő elmegy, akkor az nekem is jóérzés valamilyenszinten, öröm fog el,hogy neki milyen jó :) és ilyenkor nem is gondolok arra,hogy hát nekem megint nem jött össze az orgazmus..
2009. júl. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
majd idővel élvezni fogod, ezt is meg kell tanulni, mint a biciklitzést, még új a dolog.
2009. júl. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

jól elő kell készíteni. úgy hogy ne szex hanem szeretkezés legyen. amikor úgy ölelkeztek hogy a bőrötök minden pontján jól esik a másik érintése... amikor nem lehet abbahagyni a csókot, és a szenvedély semmi ahhoz képest ami kettőtök között történik

na az egy szeretkezés, jobb mint a szex.

2009. júl. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy túl fiatal vagy?
2009. júl. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
17vagyok,és télleg nagyon probálkozok de télleg olyan semleges az egész.Mindig várom,hogy lefeküdjünk de aztán meg semmi.És még sajnos van egy problémám.Mikor orálisan izgat félek elmenni.Még soha nem volt orgazmusom és félek,hogy nem fogok,de attol is,hogy milyen ha megtörténik.És ezér tmikor a barátom csinálja egy idö után inkább felhuzom és csókolózunk.
2009. júl. 15. 21:56
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Majd akkor fogod élvezni a szexet, ha találkozol velem. :D És levetkőzöd a gátlásaidat. F28
2009. júl. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!