Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy lehet nem fadarabként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet nem fadarabként viselkedni a szex alatt? Vagy egyáltalán mit jelent az, hogy egy nő "fadarab"? . Pontos válaszokat kérek.

Figyelt kérdés
valahol úgy olvastam, hogy misszionárius pózba ne legyen "fadarab"a nő.ez mit jelent?
2009. júl. 15. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Hát hogyha alul van attól függetlenül neki is kell mozogni nyomni:D ha nem csinál semmit csak hagyja a dolgokat akkor fadarab.
2009. júl. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nekem a pasim 70%ba ilyen irányítós típus, sokszor úgy "toszingat", hogy meg sem tudok moccanni,olyan irammal van felém:S remélem ettől nem gondolja, ilyenkor,hogy fadarab vagyok :S
2009. júl. 15. 20:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lovagoljál, meg kutyapóz egyebek és akkor nem leszel fadarab! Misszionáriusban én sem csinálok semmit állt. akkor a pasik mozognak....
2009. júl. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
na akkor megnyugottam, mert valahol most egy kérdésben azt olvastam, hogy misszionáriusban is legyünk aktívak, és nekem ott nem nagyon van lehetőségem.csak más pozícióban.Köszönöm uccsó válaszoló.
2009. júl. 15. 20:52
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Én megfogom a fenekét, és "segítem" a mozgásban. A mellét simogatom, illetve közben a nemiszervét , inkább golyóit is lehet simogatni. Én ezeket teszem, ezért nem vagyok fadarab. :)
2009. júl. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ja hát a seg gét én is fogom:D a heréit azt nem, azt ki nem állhatja, túl érzékeny neki, és nem esik jól neki.én is csókizom közbe meg ilyenek, meg élvezek mint az állat.
2009. júl. 15. 21:01
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

hát..a barátnőm volt barátnője szex közben állítólag csak nézte a plafont, aztán mondta a barátomnak, hogy 'nahát, az a poszter pontosan mit ábrázol?'.

szerintem ilyesmi lehet a fadarab.(bár ebben az esetben egy beszélő fadarabról van szó.)

2009. júl. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]

Kb ilyen lehet, ha az ember egy fadarabbal szexel..

Semmi reakció, vagy jel az élvezetre, ilyenek...

Te a leírásod alapján nem vagy az.

2009. júl. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!