Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mitől lehet az h fájt a hasam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet az h fájt a hasam alatt szex után?

Figyelt kérdés

Barátommal egyik este /nagyon jot/ szexeltünk 2x is elmentünk.Természetesen védekeztünk :) ( bár igaz h még csak 3-4 hónapja élek szexuális életet ,lehet emiatt...)

És aznap este elkezdett fájni a hasam alatt és még 1 napig fájt is. Kíváncsi vagyok vajon mi lehet az oka?!


2009. júl. 15. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túl vadak lehettetek!
2009. júl. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az, hogy nagyon mélyre ment. Ilyen nálam is elő szokott fordulni (főleg amikor én vagyok felül). Ez nem baj, picit fáj, kellemetlen, de másnapra elmúlik. :)
2009. júl. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen nálunk is én voltam felül... de akkor rendben ^^ köszönöm ^^
2009. júl. 15. 20:27
 4/6 anonim válasza:
100%
Azt jelenti hogy nem vagy még kielégülve, mars vissza az ágyba ! :)
2009. júl. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem fordulj nőgyógyászhoz!
2009. júl. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem akkor szokott fájni ha nem elégülök ki vagyha felizgatnak és nem megyek el.Ha ujjal a méhszájhoz ér akkor tud picit fájni sajna :(de ez az én esetem.
2009. júl. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!