Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok milyen érzés azt látni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen érzés azt látni hogy a barátotok más nővel van?

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 17:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Velem még ez nem történt meg. Nekem már az is nagyon nagyon nagyon rossz lenne, ha csak simán flörtölne egy másikkal, nem még, hogy szexelne. Szörnyű érzés lehet, az biztos. Nem szeretném átt élni.
2009. júl. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Rossz!olyan,hogy mindjárt megfogok egy ásót és fejbe vágom vele a csajt is meg a csávót is!
2009. júl. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%
én bnőmet láttam egy másik csávóval még szerencse h csak képen mert különbe véresre verném a gyereket viperával
2009. júl. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%

Az indulatok megfékezéseképp csak annyit szeretnék mondani, hogy egy megcsaláshoz minimum 2 ember szükségeltetik, de leginkább 3.

A harmadik az illető maga, akit megcsalnak, ugye.

Nem véletlenül. (Ex)partnerének valami nem volt jó vele. Tehát nem biztos, hogy feltétlenül a csábító vagy az elcsábított a hibás.

=:-)

2009. júl. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

ez a hozzászolás igaz ma 18:09, de az első gondolatokat olvashattad te is.


rögtön "támadás" és végig se gondol semmit. nem számít az se önmagunk vagyunk a hibásak a kiváltó okok.

2009. júl. 15. 18:16
 6/11 A kérdező kommentje:
tehát a második esetben már 2halott lenne :D
2009. júl. 15. 18:18
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem belehalnék. Nagyon szeretem a férjem és nem tudom, hogy élném túl ha mással kellene látnom. Ha meg azért látnám mással, mert amíg együtt vagyunk megcsal, akkor tuti megfojtanám mindkettőt. Indulatból. Nem hiszem, hogy mérlegelném, hogy mennyire vagyok hibás. Egyébként az a véleményem, hogy ha gond van a másik féllel, akkor sem megcsalni kell, hanem megbeszélni, vagy ha ez már nem megy, akkor szakítani és utána menni máshoz.

30/L

2009. júl. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

ennek nagyon örültem:

"

Egyébként az a véleményem, hogy ha gond van a másik féllel, akkor sem megcsalni kell, hanem MEGBESZÉLNI, vagy ha ez már nem megy, akkor szakítani és utána menni máshoz.

30/L

"

ez lenne a járható út. csak ez olyan mint a "tökéletes világ" tehát soha sem lesz ilyen.

2009. júl. 15. 18:42
 9/11 anonim ***** válasza:
25%
szerinted mégis milyen? hülyébb kérdést nem tudtál volna feltenni? szerinted ki örülne ennek??
2009. júl. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%

Nekem mikor szünet után úgy volt, hogy szakítunk a barátommal, egyszer olyat mondott, hogy majd vigyázni fog, hogy ne lássam más lánnyal.

Hát csak beleképzeltem, és egyből sírtam.. Szóval nem szeretném átélni :S

De már így szóban kimondva is nagyon felkavaró volt.


16L

2009. júl. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!