Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek most? Normális,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most? Normális, hogy rosszul érzem magam egy ilyen flört után? Ez talán több is volt egy egyszerű flörtnél.

Figyelt kérdés
Barátnőmmel eljárunk egy közeli kocsmába esténként beülni, beszélgetni. Az alattunk lakó srác is jár néha oda a barátaival, és múlt nap odahívtak az asztalukhoz. Nagyon jól elszórakoztunk egész este, hajnalig ott voltunk. És hát közben a témák jöttek-mentek, és mivel mindannyian fiatalok és facérak vagyunk, hát elkezdtünk árnyaltan poénkodni a szex témával, de úgy, hogy szigorúan nem mondtunk ki semmi olyan szót. Csak rám nézett a srác, megnyalta az ujját, vagy poénkodott, hogy egy tömbházban lakunk, és még soha nem voltam náluk, miért nem megyek le hozzájuk, megmutatná a hörcsögeit, mert nagyon aranyosak. Én belementem a poénkodásba. Nem tudom miért, akkor jól esett kacérkodni a gondolattal, flörtölgetni. Hajnalban a srác hazakísért, és gyalog mentünk fel, és az ajtajuk előtt megkérdezte, hogy nem nézem-e meg most a höriket, biztos nem alszanak, nem zavarnánk meg őket és pimaszul mosolygott. Én mondtam, hogy á nem, ő rajta láttam, hogy szeretne megcsókolni, de én nem. Én szűz vagyok 19 évesen, és ez az este is egy szárnypróbálgatás volt nekem. Talán túl sokáig elmentem, de tényleg a barátnőmmel is poénkodott egy másik srác hasonló módon. Azóta rosszul érzem magam, hogy felspanoltam a srácot, várta, hogy lesz valami, és hát nem lett semmi. Eljátszottam a gondolattal ez igaz, de ő 31 éves, egy "kicsit" több mint én, és nem gondoltam, hogy ő komolyan gondolná. Mivel hozhatnám helyre a dolgokat? Én nem gondoltam többnek ezt az egészet, mint egy könnyed nyár esti flörtnek. Haragudhat most rám a srác? Kerüljem ezentúl, vagy mit csináljak?
2009. júl. 15. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne érezd magad rosszul! Inkább örülj neki h "nem"-et mondtál. Lehet h ha megnézed a hörcsögeit, igencsak megbántad volna! A fiúknak/férfiaknak sztem vonzóbb egy olyan lány akiért kicsit teperniük kell, és nem kapnak meg azonnal...Viszont ha nem gondolod komolyan többet ezt ne játszd el vele, mert annak már nem biztos h jó vége lesz!
2009. júl. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én elég valószínűnek tartom, hogy ha rajta múlott volna a csók után sem áll le. Véleményem szerint nem haragszik rád, sőt lehet egy "plussz" pontot elértél azzal, hogy Te legalább voltál olyan ravasz mint Ő és nem adtad be a derekad. A kérdés inkább az, hogy Te mit szeretnél tőle?


Mert ha szeretnél tovább menni később, akkor lehet máskor is beszélgetni vele, tovább flörtölgetni és ha szimpatikus, akkor én merem azt mondani, hogy rákérdezhetsz "na most szívesen megnézném a hörcsögöket, megmutatod őket?". És ha a helyzet hasonló jöhet a csók és tovább, amíg Neked és Neki is jól esik, amíg el szeretnél és ő el szeretne menni.


Ha nem szeretnél semmit tőle, szerintem továbbra is beszélgethettek, ha úgy jön ki a lépés, de ha újra próbálkozik, akkor elmondhatod neki, hogy nem szeretnél most semmilyen kapcsolatba kezdeni. Ezen ponton magamat ismerve inkább kijön a harag vagy a sértődöttség, de jobb megoldás nincs, hogy tudasd vele, hogy neked ez nem jó/megy.


Szép napot!


Sárky

2009. júl. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%
Ne legyél már ilyen!!Nem mondom hogy légy kurv. de mire vársz??19 éves vagy??Feküdj le vele!Vagy majd 6-7év múlva??
2009. júl. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Biztos, hogyha rajta múlik, akkor nem áll meg egy csóknál, de én meg még nagyon nem szeretnék tovább menni. De egyelőre még azt sem tisztáztam magamban, hogy szeretnék-e tőle többet. Most még csak ott tartok, hogy a tegnapi miatt ne haragudjon rám. De tényleg rosszul érzem magam, hogy "eladtam" magam a kocsmában, mint valami r*banc, utána meg hoppon hagyom. Meg amúgy sosem viselkedtem még így, de most hozta a helyzet. Köszönöm még egyszer a válaszokat!

2009. júl. 15. 17:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindent jól csináltál, ne érezd magad rosszul. A flörtölésnek pont az a lényege, hogy mindent ígérhetsz, a teljesítés kényszere nélkül.
2009. júl. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!