Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van olyan pasi, aki kiábrándít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan pasi, aki kiábrándítónak találja a csupasz puncit?

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 16:14
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
86%

Van.

Pl. én.

2009. júl. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
3%
18:48-as és 20:31-es van gusztusotok azt látom,nekem alapelvárás a csupasz punci különben nincs dugás,ezt mondtam a csajnak is,viccelt,hogy nem szedte le,mondom semmi baj akkor nem b@szlak meg,nehogy már őserdőbe menjek fújjjjjj.18:48-as ilyen erővel ne is fürödj mert hát úgy születtünk természetesen és ne viselj ruhát mert hát mesztelenül a naturál.Azér kicsit gondolkodjál mielőtt beszélsz,nyalni is undorító ha szőr van ott.
2009. júl. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

01: 33 asnak:


hát fa***om én egy csaj helyébe úgy hagytalak volna ott a pi**ába ahogy vagy... és kerestem volna egy normális srácot.


nehogy már még kéresd is vagy sajnáltasd magad...

azért mert te metroszexuális vagy nem kell mindenkinek annak lennie...arra nem gondolsz hogy nem volt ideje vagy megfelelő háttere ( pl táborozásnál) hogy rendbe rakja magát.


a punci az mindenhogy punci az a lényeg hogy tiszta legyen... és a szőrős punci nem egyenlő a retkes puncival...

2009. júl. 16. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

01.33: Nem sok igazi kapcsolatod volt még, nekem ez jött le a te hozzászólásodból. Ha meg mégis, akkor sajnálom azokat a lányokat akik veled összekerültek.


Különben meg ha szereted a lányt nem tök mindegy, hogy alul milyen??? Nem azért szereted mert csupasz vagy nem csupasz.

2009. júl. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Van. Pl a 21:43-as.
2009. júl. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
0:33, egy ilyen ostobenkó, alpári beszólásra én úgy otthagytalak volna az álló farkaddal együtt, mint eb a szarát, holott én is teljesen borotválom...
2009. júl. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
12%
01:33-as vok.De volt dolgom lányokkal és eléggé jól teljesítek elmondásuk szerint mindent megadok nekik az ágyban amit kérnek.Vannak elvárásaim,de ez normális mivel én is maximalista vok a külsőmre,edzek heti 4-szer másfél órát,szolizok,szőrtelenítek.Jah és ideje mindenkinek van,én pl ELTE programozó szakán vagyok,ahonnan hullanak ki az emberek ahogy illik,jah plusz mellette dolgozom és kondi.
2009. júl. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
12%
jah ez kimaradt,nem tök mindegy hogy néz ki,ez a tipikus magyar duma,ha szeretsz fogadj el így is,ezér mert valakivel jól vagy attól még igényesnek kell lennie.
2009. júl. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

most még vágj fel azzal hogy Eltén tanulsz meg kondizol meg stb...

elég szánalmas :D

2009. júl. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

légyszi hagyjátok ezt abba.

inkább maradjunk a kérdésnél!

2009. júl. 17. 16:56
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!