Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Benneteket zavar az, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benneteket zavar az, ha orális szex közben a pasi a fejeteket fogja?

Figyelt kérdés
nem megalázó?
2009. júl. 15. 13:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Ez miért lenne megalázó? a kérdést se értem...
2009. júl. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%

szia

engem nem zavar, ha normálisan csinálja, finoman, de ha pl durván nyomja, hogy akár meg is fulladhatok, mert nem a nekem jó ütem szerint tudok mozogni, na azért be is morcosodnék de rendesen

Néha van hogy párom kezét én magam teszem a fejemre,mert akkor úgy az egy jelzés nekem hogy tetszik-e neki, gyorsabban, vagy lassabban...

Szóval így nem érzem megalázónak, inkább kihasználom arra, hogy tudjam még jobban úgy csinálni hogy jó legyen neki.

2009. júl. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Engem kifejezetten izgat, ha a hajamba túr és fogja a fejem. Valamiért nagyon erős ez a sztereotípia, mert a párom sokáig alig mert odanyúlni, meg mindig visszarántotta a kezét... Úgy kellett megnyugtatnom, hogy ez nekem nem rossz érzés, sőt, izgató :S És elég sokág még így se merte
2009. júl. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
Engem picit feszélyez, de csak mert nem szoktam meg. Kb egyszer ha volt ilyen vagy kétszer, de szerintem ha megszoknám nem zavarna, max ha durván csinálja.
2009. júl. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%
én nagyon megalázónak tartom. De ez csak az én véleményem, persze meglehet szokni, de az sokkal rosszabb, amikor már a hapi tolja le a fejedet.
2009. júl. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
87%
Engem nem zavar. Legalább tudom, hogy neki hogy a legjobb :D
2009. júl. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%
Nekem nem szokta fogni a fejem (nem ilyen típusú), mindent úgy csinálok, ahogy akarok, és mégis oda van meg vissza, és iszonyatosan élvezi.
2009. júl. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
5%
engem kicsit zavar mert olyan mintha akkor is ő akarna irányítani olyankor mindig rácsapok a kezére:D
2009. júl. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%

Osztom 13.31-es hozzászóló véleményét. Engem is izgat kissé a dolog, de csak ha nem erőszakosan és nem az én akaratom ellenére csinálja. Egyébként a férjem eleinte elég sokáig még a péniszét sem engedte a számba, mert ő is úgy gondolta, hogy az olyan *urvás dolog. Nekem kellett győzködnöm, hogy ÉN vágyom rá, egy idő után engedte, és most már nagyon élvezi. De nem szokta rángatni a fejem, csak finoman fogja a hajam, hogy ne legyen az arcomban.

30/L

2009. júl. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
csak akkor zavar,amikor ő fekszik,én felette,és a fejemen tartja a kezét...nyakam fáj tőle,ennyi:D amugy nem zavaró,szeretem
2009. júl. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!