Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csiklo izgazása közben pisi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csiklo izgazása közben pisi?

Figyelt kérdés

Amikor masztizok és izgatom a csiklomat, pisilési ingert érzek. Tudom, ez természetes.

De ha nem fogom vissza, hanem elengedem magam, akkor jön is ki vmi, és sztem tuti pisi mert nem érzek akkor még semmit.

Csak ugy tudom végigcsinálni, ha közben többször kimegyek a vécére.


Lehet sokat iszok napközben és nem elég ha elötte kimegyek wc-re?

Mert mondjuk ha itthon vagyok akkor is 20 percenként járok pisilni..

De izgalmi állapotban elvileg nem kéne jönnie pisinek, nem?

Hogy izgassam ugy a csiklomat hogy közben ne érjek a hugycsövemhez?


2009. júl. 15. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Ha a csiklódtól jön az tuti pisi, mivel más onnan nem jöhet
2009. júl. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
20 percenként az elég durva, értem én hogy nyár meg sokat kell inni, de azért na... :D veseköved nem lesz az biztos, de igénybe is veszed azért rendesen a veséd, oké h sokkal tovább is bírná mint az életünk tart, de azért ne dolgoztassuk már agyonra :D
2009. júl. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

menj el előtte pisilni, és ne igyál annyit.

de lehet rossz a veséd ettől a 20 percenkénti pisiléstől, mer ez nem,normális.

2009. júl. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha nem iszok akkor nem pisilek egész nap néha 3 x megyek kb. Csak muszály innom meg dinnyét enni plusz KV ez a 3 "meghajt"
2009. júl. 15. 12:41
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A csikló meg a húgycső tényleg közel van egymáshoz, de azért nem ugyanaz, mint az első válaszoló sejtetni engedte. Nem a csiklóján keresztül pisil...


Nekem még soha nem sikerült a húgycsövemet izgatni a csiklóm helyett. Próbáld meg ne alulról, hanem felülről vagy oldalról izgatni. Simán el lehet kerülni a húgycsövet, nincs az olyan közel: [link] És ami kijön, az se biztos, hogy pisi.

2009. júl. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

lehet hogy undorito vagyok de én szeretem ha egy lány szex közben pisil.

valahogy felzgat.

2012. okt. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!