Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Erotikus társasjátékot készíte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erotikus társasjátékot készítek itthon unalmas estékre. Ti milyen izgalmas feladatokat tennétek bele? Várom a jó ötleteket! Köszi :-)

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 10:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hány főre? tehát 1nő 2 férfi. vagy esetleg több szereplős?
2009. júl. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
az 1nő 1férfi lett volna. szóval 1pár.
2009. júl. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem meg a páromnak: 1nő, 1 férfi (meg egy Pocaklakó)
2009. júl. 15. 10:19
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

hát dart-ra találtam:

de ez "durva", tehát inkább sex, mint romatikus játék, de azért nézd meg hátha ötlet jut eszedbe:

[link]

2009. júl. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

találtam még1et, ez ilyen képes:

gondolom enged szabadra a fantáziád és a kép alapján csinálja vlmit:


[link]

2009. júl. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
áhhhh inkább nem keresgélek, már 1 csomó ötletem van milyen mezőket lehetne csinálni, de ez már üzleti lehetőséget is magába foglal. mert ahogy nézem nincs túl sok ilyen játék, tehát még igény is lehetne rá. szerintem nem lenne nehéz neked se kitalálni a dolgokat...
2009. júl. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem nehéz, csak hátha valaki másnak is van jó ötlete, amire esetleg nem is gondoltam. Egyébként én is megláttam benne az üzleti lehetőséget!
2009. júl. 15. 10:37
 8/8 anonim ***** válasza:
55%

"Egyébként én is megláttam benne az üzleti lehetőséget!"

hát akkor ez csúnya dolog:D

de nincs harag.


ez olyan mintha ingyenes szolgáltatás igénybeveszel, de cserébe minden adatodat felhasználhassák saját célokra(lásd közösségi oldalak).

2009. júl. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!