Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » HA bevettem egy 72 oras...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HA bevettem egy 72 oras esemeny utani tablettat mar az nap es par napon belul meg kell jonnie. Ha megjott mar akkor teljes a siker? Vagy meg fenn all a lehetosege annak h terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 09:41
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem négy napon belül megjött,ami elvileg azért van hogy elkerülődjön a beágyazódás,tehát még nem teljes,ha jól tudom.
2009. júl. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha megjött akkor igen. nekem eddig 2x volt 72órásom, és mindig 2hétre rá jött meg. kicsit felborította a rendszert. szóval ha pár nap múlva nem jön meg ne aggódj!
2009. júl. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!