Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Féljek attol hogy egyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féljek attol hogy egyszer majd más nökröl fog álmodni?

Figyelt kérdés

2 és fél éve vagyok együtt a barátommal, Ő nagyon szeret engem. Szexben is én voltam neki az elsö. Nagyon szeret velem együtt lenni, én is igyekszik neki mindent megadni amire vágyik.


Kérdezgettem már arrol ,hogy nem akarja-e mással is kiprobálni, azt mondja hogy esze ágában sincs mert jo velem.


Mondtam neki h tarsunk szünetet h kiélje magát esetleg, mert inkább most mint késöbb a hátam mögött. De erröl hallani se akar.


Én meg nagyon félek h egyszer majd rájön, hogy más csajokkal is akar lenni mert mégis csak férfi..!


Lehet, hogy elég leszek neki én is, még akkor is ha eddig csak velem feküdt le?


2009. júl. 15. 08:26
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Nézd a pakliban minden benne van. De az nem jó, ha előre félsz olyan dologtól, ami még nem történt meg, az megmérgezheti a kapcsolatot. Két és fél éve Veled van, ami azt jelenti, hogy szeret Téged és nem vágyik más nőre. Kiváncsiságból nem fog lefeküdni senkivel, ha megteszi, akkor azért fogja megtenni, mert elege lesz az aggódásodból. Ráadásul még Te bíztatod... egy olyan fiú, aki őszintén szereti a párját, ezt soha nem fogja megtenni. Ha rám hallgatsz, akkor abbahagyod ezt a nyaggatást, mert előbb-utóbb tényleg azt fogja mondani,hogy tartsatok szünetet,mert már elege van. Örülj annak, hogy ilyen párod van,mert ritkaság.
2009. júl. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hú én is pont ezt a kérdést akartam feltenni, csak mi 3 éve vagyunk együtt
2009. júl. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy hány évesek vagytok?
2009. júl. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fantáziálni biztos, hogy fantáziál, az nem kérdés, főleg, hogy te vagy az első. De ez még nem feltételezi, hogy megcsalna.

Én nő vagyok, sosem csaltam meg a páromat. Ha ő lenne az első, biztos kíváncsi lennék, de nem lépnék félre.

Persze más 22 évesen ezt írni, és más 35 évesen...

2009. júl. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én voltam a 2. válaszoló, 20 éves vagyok, a barátom 25
2009. júl. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!