Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Orális vagy sima szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orális vagy sima szex?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok, még nem voltam lánnyal. Azt szeretném kérdezni, hogy melyik a jobb az orális szex, vagy a sima?

Mik a különbségek és a hasonlóságok?


2009. júl. 14. 23:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

előjátékban orál, aztán jöhet a szó szoros értelmében vett szex, mindegyik nagyon jó tud lenni :)


20/L

2009. júl. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindegyik nagyon jó,de lányként a szex jobb 1000× :)
2009. júl. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok:mármint a "sima szex" :)
2009. júl. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

sima szex. az orális szex aztjelenti, h kinyalod. ő meg lecumiz téged.

a sima szexet meg gondolom tudod mi, hamár erre készülsz:D

2009. júl. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
én úgy értem, hogy egy fiú számára milyen érzés.
2009. júl. 14. 23:46
 6/10 anonim ***** válasza:
38%
A mi kultúránkban sajnos a lányok a puncijukkal nem tudnak bánni. A szájukkal viszont mindenhol tudnak, abban nincs hiba!
2009. júl. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 SzSzili ***** válasza:
100%
Az orális szexben az a jó hogy csak fekszel és élvezed. Gyönyörködsz a látványban vagy bámulod a plafont és elönt a mámor. A szexben pedig az a jó hogy örömöt szerzel vele a párodnak is bár ez sokkal fárasztóbb. Én személy szerint a szexet szeretem jobban mert ott általában én diktálom a tempót meg én oráltól nem tudok elmenni pedig a párom nagyon szenvedélyesen csinálja. Csak ne felejtsd el viszonozni bár adni legalább olyan jó mint kapni.
2009. júl. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
az orál nem helyettesíti a szexet, "köze nincs" egy rendess közösüléshez, de nagyon kellemes előjátékként, közben, mint sok egyéb fogás...de a hagyományos szex mégis jobb ahogy van
2009. júl. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vagy-vagy? Balról jobbra vagy jobbról balra? :D Előjátéknak tökéletes az orál, utána pedig.. mehehe..
2009. júl. 15. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Próbáljatok ki valami egzotikusat. Zbaggyints a hasára egy adag hideg pacalpörköltet, oszt' hajrá, nyald le róla!
2009. júl. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!