Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire romantikus a pasitok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire romantikus a pasitok a szex közben? Konkrét példát szeretnék, nem olyat, hogy--->"az én pasim romantikus. De nem tudom elmondani hogy"

Figyelt kérdés
2009. júl. 14. 22:01
 1/6 anonim válasza:
100%
nagyon odafigyel rám, csak azt csinálja, ami nekem is jó, simogat és csókolgat... wáááá
2009. júl. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyengéd hangon beszél hozzám, ahogyan csakis akkor szokott, mindig megkérdezi, hogy jó-e nekem, simogat, csókolgat végig (aktus közben is). Ha teheti mindig rajta tartja a száját az enyémen, vagy az arcomhoz közel hajol. Végignéz rajtam, és azt mondja, hogy szép vagyok. Mikor elment, akkor soha nem pattan föl, hanem puszilgat egy kicsit, utána pedig mindig odahúz simogatni. :)
2009. júl. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
annyira nem romatikus,egyből bele a közepébe...nem mondom,hogy nem elégit ki,mert igy még soha senki...de kis simi,sok csok néha nem ártana...ha hisztizek,vagy ő csinál vmit amivel megbánt,olyankor van romatikusabb szex is,olyankor mintha mindenhol ott lenne a keze,nem követelözik,össze vissza puszilgat,de ez ritkább
2009. júl. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú előjáték,amíg teljesen benedvesedek.Simogatások,csókolgatások.A fülembe súgja,hogy szeret és hogy gyönyörű vagyok :) Tudja mi nekem a legjobb,főleg azt a pózt vagy helyzetet helyezi előtérbe.Figyel arra,hogy mi jó és mi kevésbé,mikor fáj.Ha fáj abbahagyja,megkérdezi biztosan akarom-e folytatni.Örömet akar nekem okozni,ha esetleg nem sikerül,akkor rosszul érzi magát.Szóval igen,romantikus.:)
2009. júl. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyengéd, és odafigyel rám. Sokszor kérdezi hogy jó-e nekem, csókolgat ahol tud, tudja hogy nekem hogy jó, és úgy is csinálja. Ha én még nem élveztem el, ő meg közeledik felé, akkor visszafogja magát. Mindig megvárja hogy én élvezzek el előbb utána ő. Aztán simogat, becézget, beszélgetünk, átölel.
2009. júl. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Van amikor igen. Az nagyon jó, simogat, csókolgat, nagyon sokáig, olyankor a melleimet is tovább kényezteti, mert tudja, hogy imádom. Szerelmes szavakat súg, a hajamba túr, a szemembe néz mélyen, már azon is látszik ahogy néz, hogy imád. Néha még gyertyafényt is "varázsol", ha a gyermekeink már nem zavarnak. Sajnos miattuk elég nehéz néha a romantikus együttlét... De azért megoldjuk és iszonyú nagy élvezet. Utána pedig összebújunk, simogat, puszilgat és beszélgetünk. Nagyon szeretem!

30/L

2009. júl. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!