Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem tartom vonzónak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tartom vonzónak a barátomat?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogyha csak a pólója van levéve és a nadrág rajta van akkor tökre szexinek érzem meg minden, de meztelenül már nem annyira. de miért? pedig imádom
2008. máj. 5. 19:51
 1/7 anonim válasza:
Hány éves vagy? És ő? Mennyi ideje vagytok együtt? Kicsivel írj többet, kedves kérdező, így nem tudok "segíteni" neked...
2008. máj. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
7 hónapja vagyunk együtt. ő 17 én 16.
2008. máj. 5. 21:40
 3/7 anonim ***** válasza:

:D:D:D hát ez marha jó kérdés :D:D:D

ne járj vele, ha nem tartod vonzónak! am ha tényleg szeretnéd, akkor vonzónak tartanád az esetleges hibáit is, vagy azokkal együtt is.

2008. máj. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
szia...nekem nagyon sokszor volt ilyen érzésem... de ez valoszinüleg azért van mert még lehet kicsit tartasz tőle... az igatzat megmondva nekem csak azért tetszik a barátom mesztelenül mert izmos és jol áll neki a mesztelenkedés...
2008. máj. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

velem is volt már ilyen. Tetszett a srác, de meztelenül valahogy kiábránditónak találtam. Mondjuk nem volt túl mély kapcsolat.

Nem tudom mi lenne a megoldás, de ne gondolj, h minden pasi olyan meztelenül mint Brad Pitt.

2008. máj. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Valóban kevés férfinak van tökéletes, vonzó alakja.

Az én párom felöltözve dögös pasi, de ha ruha nélkül vagy egy szál pólóban sétálgat előttem, néha nevetni tudnék. De ez nem jelenti azt, hogy ez bármi problémát jelentene az ágyban vagy a kapcsolatunkban. Egyszerűen ritka az igazán esztétikus férfi test, ennyi.

2008. máj. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kicsit fiatal vagy még egy komolyabb akcióhoz, és ezért tartasz tőle ilyen helyzetben. Kicsit lassítsatok, akkor majd megszokod, és talán meg is szereted meztelenül is. Addig meg lehet féloldalas (vagy te vagy meztelen, vagy ő) - vagy mindkettőtökön maradjon valami ruha, takaró.
2008. máj. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!