Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Atlagosan hány éves korban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Atlagosan hány éves korban jelenik meg az ondó?

Figyelt kérdés
13,5 éves vagyok és még asszem nincsen. Ez nagy baj??? (fiu)
2008. máj. 5. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Dehogy baj.
2008. máj. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez változó. Van hogy már 12 éves korban, és olyanis lehet, hogy 14. Emiatt ne aggódj.
2008. máj. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
szia... szerintem ne aggodj.. én egy 16 éves lány vagyok .... de nekem van 2 bátyám és egy barátom mind a 3 rol tudok mindent..... az egyiknek 11éves volt mikor először megjelent az ondója... szal szerintem semmi baj:)
2008. máj. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Eppen ez az: masnak 11 evesen megjon, nekem meg 13 evesen sincs :S
2008. máj. 6. 08:57
 5/5 anonim válasza:
hát figyelj, vannak korán érők, és későn érők.. ugyanúgy ahogy nincs két ugyanolyan ember(ikreken kívül). Lehet hogy neked 14-15 év között jön meg (mint nekem pl.) ez bármikor megjöhet nem baj ha késöbb ugyse 14 évesen akarsz gyereket =)
2009. febr. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!