Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen kádban szeretkezni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kádban szeretkezni? Lehet bármi probléma?

Figyelt kérdés
még nem csináltuk így de kiakarjuk próbálni de én félek h belém megy a víz és gondokat okozhat bennem:S
2008. máj. 5. 14:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Biztos jó (én még nem próbáltam). De nagy a fertőzésveszély és ha nem fogamzásgátlóval hanem óvszerrel szoktatok védekezni becsúzhat egy baby is. Szóval csak óvatosan. :)
2008. máj. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy tiszta kádban elég kicsi lenne a fertőzés veszélye. ÉN pl naponta fertőtlenítem....Zuhanyozásnál is beléd megy a víz...
2008. máj. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó! :) De csak akkor, ha nagy kádatok van, amúgy szenvedés az egész! Ha fogamzásgátló tablettával védekeztek akkor bátran lehet, minden más (óvszer, hüvelytabi, krém, kúp) kizárva! Nem lesz semmi bajod, ha simán fürdesz vagy zuhanyozol, akkor is beléd meg a víz!
2008. máj. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
jah, egy baj lehet. kimegy a víz, és fel kell törölni.:P meg ésszel védekezni.
2008. máj. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszönöm:)csütörtökön fogm szedni a tabit 16. napja sztem már simán kialakult a védettség mert elvileg már az 1. naptól hat a gyógyszer.csak biztosra akarok menni hogy ne legyen semmi baj:)
2008. máj. 5. 18:57
 6/13 anonim ***** válasza:

Az én gyógyszeremre rá van irva, h nem első naptól véd.

MIndegy.. Egyébként jó élmény, bár én túúl kicsinek találtam ehhez a kádat. De mondjuk semmi különös az egész.

2008. máj. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%
Olvastam a kommentedet... Nem olvastad el a fogamzásgátló tájékoztatóját??? Mihelyt elkezded a második levéllel szedni, onnantól kezdve véd, nem az első bogyótól.
2008. máj. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
yasminelle 1. naptól véd ezt írja a betegtájékoztató3 doki is ezt mondta szal nem hiszem h ebben rád hallgatnék...
2008. máj. 5. 20:09
 9/13 anonim válasza:
60%
Általában a fogamzásfátlók egy hónap szedés után hatnak... Persze lehet kivétel, nem vitatkozom :) Akkor nagy élmény, ha nem olyan izében akartok szeretkezni, ami lavórnak nagy, de kádnak kicsi... :D
2008. máj. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi már többször is csináltuk kádban, igen nem a legkényelmesebb de szuper. A víz végett ne aggódj az nem okoz gondot és a védekezés is jó dolog ha gyógyszerel védekezel1. Sok sikert a dologhoz!!!!
2008. máj. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!