Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Orális szex 16 évesen ugye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orális szex 16 évesen ugye nem fiatal?

Figyelt kérdés
barátnőm 16 éves, és mint egy régebbi kérdésben is megfogalmaztam, rendkívül gátlásos.. viszont szeretjük egymást, és kíván engem.na most kérdésem, hogy próbáljam ki az orális szexet? nem fog elrettenni?
2008. máj. 5. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát amikor én 16 éves voltam, akkor bár szerettem a páromat nem igazán akartam orálisan kielégíteni így azt sem akartam hogy ő tegye ezt vele, nehogy cserébe nekem is kelljen. Aztán ezt megbeszéltük, ő csinálta nekem és nagyon jó volt, de én csak később éreztem azt hogy fel vagyok rá készülve hogy megtegyem neki. Azóta rendszeresen élvezzük egymást így :)

Mondjuk a mai fiatalok már nem túl gátlásosak. Szóval szerintem beszélgessetek erről, illetve próbáld te csinálni neki, de ne erőltesd hogy ő is megtegye neked, ne érezze kényszernek.

2008. máj. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem először kérdezd meg tőle, hogy mit gondol az orális szexről. Ha esetleg nincs oda érte, akkor ne erőltesd, lehet, hogy majd később kap rá kedvet!
2008. máj. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Az orális szex eleve egyénfüggő. Van, aki imádja. Van, aki csinálja, de nem szereti. És van, aki nem szereti és semmi pénzért nem tudod rávenni... Beszéljetek őszintén a témáról, és majd kiderül, mi lesz belőle :) Ha nemet mond, ne akard mindenáron rábeszélni, inkább csak annyit mondj, hogy téged érdekelne, hagyd ennyiben, és térj vissza a témára pl egy hónap múlva...
2008. máj. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha finoman közelítesz felé, fizikailag akkor sztem bele fog menni. Sztem a lényeg az hogy ne erőltesd rá, szépen lassan vezesd rá. Ja és még vmi... először te akarj neki ilyen élményeket szerezni, és sztem utána ő már magától tudni fogja, hogy viszonoznia is illenék.
2008. máj. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én csaj vagyok,most 20.Először 15 éves koromban próbáltam az orális szexet,és sem akkor sem most nem jelentett nehézséget,mert szerettem a párom,és mind2őnknek jó volt h kényeztethetjük 1mást.
2009. jún. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!