Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy tartsam meg? Kibírom még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tartsam meg? Kibírom még azt az évet? Úgy szeretném már.

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, barátommal egy éve vagyunk együtt,és nagyon szeretjük egymást. Viszont ő már lassan 18,és le szeretne velem feküdni. Én is szeretném, viszont 17 éves koromig mindenképpen várok.. Félek, hogy talál magának más lányt:( Az a baj, hogy elég konzervatív családom van, anyu már azt is rossz szemmel nézi, ha a fiú megfogja a kezem.(Persze ennél sokkal-sokkal több is történt már:)) Édesanyámmal szinte mindent megbeszélünk, viszont a kapcsolatomról a fiúval elég keveset tud, holott ő ezt másképp gondolja. Egyszerűen nem érezném jól magam, ha titkolózni kéne, meg a Dolog előtt nem ártana, ha beszélnénk is róla vele. Viszont ezt a barátomnak nem tudom hogy elmagyarázni, ő nem ismeri olyan jól a családomat,mint én, na meg egy fiúnak ez nem akkora hatalmas dolog,mint egy lánynak xtem..
2008. máj. 5. 12:04
 1/5 anonim válasza:
uhh, ilyen lánnyal sem találkoztam még. csak a szülőktől félsz? nem értelek. ha szereted,hajrá,feküdjetek le. 16 évesen már nem néznek ribancnak szerintem.:) főleg ha annyra szereted. és ha lefexetek,meg is tarthatod,és nem is kell kibírnod az évet..
2008. máj. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Ha elhagy azért mert nem fekszel vele, akkor ez mindent elárul róla. Én ennyiidősen egy 23 éves sráccal jöttem össze és én is várni akartam 17 éves koromig, de ez nem korfüggő, úgy 8 hónap után lefeküdtünk, mondjuk már majdnem 17 voltam. :) Szóval ez a te döntésed, beszélgess erről a pároddal, meg jó lenne ha te is tisztáznád magadban a dolgot. Szóval hogy miért nem akarsz lefeküdni vele, mitől félsz, ezt egy jó kapcsolatban meg kell beszélni.

Az anyuk meg csak ilyenek, féltenek, nehogy terhes legyél és elszúrd az életed, vagy a pasi át nem vágjon és stb. Talán jobb lenne a szitu, ha jobban ismerné egymást a családod és a párod, talán jobban megbíznának benne/bennetek.

2008. máj. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem, ha akarod, akkor minek kell időkorlát? Mi lesz ha 17 éves leszel pont?? MI fog változni?

Egyébént én teljesen megértelek, engem is nagyon konzervativan nevelnek. (házasságig nincs szex) És bár nagyon szeretnék én is mindent elmondani a szüleimnek, ilyen helyzetben semmi esélye. Évek óta nem vagyok szűz, de nem tudják...

2008. máj. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor szerelmeskedj vele, ha már végképp "nem bírod cérnával". Azért ne, hogy nehogy elhagyjon. Igaz, én is estem ilyen csapdába, amikor találtak helyettem alkalmasabbat, de most már 25 évesen kifejezetten örülök, hogy megszabadultam ilyen alakoktól! Minden jót!
2008. máj. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne feküdj le vele! Mutsd be a családodnak: ő megismeri őket, s ha így meegérti a dolgot, akkor oké, maradhat. Ha nem, akkor nem is szeretett. Anyukád is másként áll majd a dologhoz, ha ismeri a srácot és megbízik mindkettőtökben. Ha mégis megtennéd VÉDEKEZZ!!! Amúgy tényleg meg kellene előtte beszélned anyuddal. Nekem is megvolt a 17es időkolát-1nap híján be is tartottuk (szülinapomra megjött:-)
2008. máj. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!