Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem volt soha orgazmusom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem volt soha orgazmusom?

Figyelt kérdés
Akár a barátommal feküdtem le, akár magamnak próbáltam volna, soha nem mentem el.
2008. máj. 4. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Szia! Technikát kéne változtatnod! Neten sok cikk szól erről, keress rájuk, hátha valamelyik segít :-)
2008. máj. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Szia. Nekem se sikerült, a barátom nélkül. és egy ideig a barátommal sem, jó ideig. ne ess kétségbe. Nállunk akkor sikerült amikor én nem csináltam semmit, ugymond csak élveztem, és egyszer csak ugy jött. vagy kényeztessen sokáig a barátod orálisan. beszéljétek meg, hogy hogyan nemvoltmég. Vagy lehet volt, csak nem tudod, hogy az e az?! Sok sikert
2008. máj. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
A előző válaszolónak: azért ha valakinek orgazmusa van, szerintem azt észreveszi...
2008. máj. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Voguelilias ***** válasza:
90%
Sok nő szex közben nem él át orgazmust. De orálisan eltudják érni ezt nagyon sokan. Lehet, hogy a barátod nem jól csinálja esetleg nem azt a pontot ingerli ami az orgazmushoz vezet...???
2008. máj. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
A csiklódat (az aljánál érzékenyebb) izgasd, és ne add fel. Kizárt, h akkor ne legyen.
2008. máj. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nos igen, meg kell találnod azt a pontot amivel izgatni tudod magad! Ha az a pont nincs meg, akkor tényleg kevés esély van rá...
2008. máj. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az összes választ!!
2008. máj. 4. 18:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem írtad hány éves vagy, de végülis nem is gond. A lényeg hogy csak próbálkozz! Először magadnak aztán ha az sikerül akkor már tudsz segíteni a barátodnak benne
2008. máj. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
20 vagyok
2008. máj. 12. 16:17




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!