Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Havonta 1 szex után eljutottam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Havonta 1 szex után eljutottam arra a szintre, hogy nem is kívánom a szexet. Hogyan hozhatnám vissza a vágyat?

Figyelt kérdés
Tartós párkapcsolatom van. De valahogy soha sincsen időnk egymásra, és nekem már a szexre nincs is szükségem, ha össze is jön havonta 1x, nem érzek semmi, hamar kiszáradok és utánna fáj. Hogyan csalogathatnám vissza a libidót???
2008. máj. 4. 14:05
 1/5 anonim válasza:

akkor mit csinálsz hogy orgazmusod legyen?

arra sincs szükséged?

és a párod is elszokott vagy ő kivánja még?

szerintem egyre többet és akkor megfogod szokni ujbol

2008. máj. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
maszturbáni szoktál?vagy az sem jo vagy csak a szex?
2008. máj. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

először is több időt kellene együtt töltenetek.kéz a kzben,csókolózva,simogatva a másikat.így a vágy mindkettőtökben előbújik.hiszen a szexet nem a testednek kell csak kívánni,hanem a lelkednek is.a külsőségekre is adjatok.halk zene,félhomály..stb..

a kiszáradásra ott a sikosító,vagy ha komolyabb a baj,akkor dokihoz kellene vele fordulni!!

2008. máj. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket. Régebben hetente 2x-3x kielégítettem magam, de már arra sem vágyom, már az sem olyan jó. Nem hiszem hogy volt már szex utján orgazmusom (5 éve élek nemi életet), jónak jó, de nem az igazi orgazmus, sőt önkielégítés utján sem mindíg van igazi orgazmusom. Simogatni szoktuk egymást, csókolózunk egy fél órán keresztül, majd jó éjszakát és ennyi. Ettől függetlenül őrülten szerelmesek vagyunk egymásba. Nem tudom mit tegyek.
2008. máj. 4. 21:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha tablettát szedsz, lehet hogy váltanod kéne. Beszélj a nőgyógyászoddal.
2008. máj. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!