Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha az anyukám és a pasija szexelnek a másik szobában, és áthallatszanak a hangok, akkor iszonyatosan rosszul érzem magam?

Figyelt kérdés
Valamikor sírok is, mert olyan rossz hallani a hangokat. Ha már előre erre gondolok, teljesen elmegy a kedvem, és nem lehet velem mit kezdeni. Nagyon rosszul vagyok. Miért érzek így? Tehetek valamit ellene?
2008. máj. 1. 21:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

bocsyka a fogalmazásért.

csak már kicsit kómás vok :D

s az mgé le maradt hogy: be kapcsolod a tv-t igen de mi értelme? attol még tod hogy anyu meg "pót apu" *** valahogy nem igazán hiszem hogy csak az "ah de jó" zavar.

2008. máj. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:

abszolut megertelek.mikor én is ennyi idos voltam, nekem is ugyan ezen a probléman kellett tul tennem magam. utaltam minden estet, mar elore felidegesitettem magam, hogy "mar megint kezdodik", fuggetlen attol, hogy tortént-e valami.mai napig eszméletlenul iegesít, ha hallok valakiket szexelni. éredkes a tudat és a latvany nem.

ha ram hallgatsz beszélj anyukaddal, mert legalabbis velem így volt, engem leginkabb az zavart, hogy nem vettek figylembe. és ezt szerintem neki is tudnia kell, hogy ilyenkor mi jatszodik le benned.

2008. máj. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Már utaltam rá, és látta, hogy rosszul esik, de lehet, hogy azóta elfelejtette. Vagy nem tudnak magukon uralkodni... :S :( De az biztos, hogy rettenetes... és nem tudok ellene mit tenni, hogy ne idegesítsen... :(

Köszi a válaszokat!

2008. máj. 9. 17:56
 14/19 anonim ***** válasza:

Mondd el neki még egyszer!

És mondd el azt is, hogy ha majd neked lesz párod, és megpróbáltok valamit, lehet, hogy ezeket a hangokat fogod majd folyamatosan hallani közben :-(

2008. máj. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

És nem hiszem, hogy Ő szívesen hallgatna engem... speciel szerintem engem zavarna is, ha tudnám, hogy valaki hall aktus közben...

Meg próbálok vele beszélni majd! Köszi a választ!

2008. máj. 11. 21:09
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem arra gondoltam, hogy vissza fogod adni neki... hanem arra, hogy közben ezek a hangok lesznek a fejedben. Ha igen, akkor nem lesz egy leányálom az első alkalom számodra...
2008. máj. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Tudom, én sem úgy értettem... lehet, hogy egy kissé értelmetlenül fogalmaztam. Bocsi.
2008. máj. 13. 17:52
 18/19 anonim ***** válasza:

sztem ez nem függ attól, h nem az apjával szexel, v h a kérdező még nem él szexuális életet, ilyet egy szülőnek nem szabad engednie, h megtörténjen, egy gyereknek sztem sose jó belegondolnia, h a szülei AZT csinálják...

én már egy jó ideje élek szexuális életet, de így se szeretnék belegondolni, h anyám szokott dugni meg semmi :S persze nyilván csinálja, de nem vagyok rá kíváncsi és ne is kelljen tudomásul venni!


sztem is szólj anyukádnak, más 5letem nincs :P

2008. máj. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

kb 4 évig nem tudtam aludni rendesen pontosan emiatt

mmint igy 4 év alatt tettem magam túl rajta

az esélytelen, hogy valaha is szóba hozzam

most 17 vagyok

de nem túl jó a kapcsolatom a szüleimtől, volt egy időszak, amikor undorodtam tőlük ez valami borzalmas.

+ apám nem testesíti meg az ideált, az apa komplexus vagy mi is gond


de legalább nem vagyok egyedül:)

2009. okt. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!