Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit kezdjek, ha nagy a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek, ha nagy a barátom pénisze?

Figyelt kérdés

Hát tudom hülye kérdés de segítség kéne...

16 lesz a barátom,mindkettőnknek első volt,imádjuk egymást,2 éves kapcsolat.Minden vele történt először:csók,szex stb...

Csakhogy a maga 21cm-vel nagyon sokszor fáj az együttlét :( Van pár alkalom,amikor már csak eltűröm a dolgot,és alig várom,hogy vége legyen és elmenjen/legalább neki jó legyen/...egyszer sajnos még vérzés is volt belőle,valami megsérült bennem.Azóta megbeszéltük a dolgokat,hogy mindíg csak addig hatol be amíg nem kellemetlen,mert a kellemetlen érzésből jött a fájdalom.A legjobb a kutyapóz volt eddig meg az oldalfekvésbőli póz mert akkor nem érzem annyira,hogy nagy neki.Hüvelyi orgazmusom egyszer volt.

Ő is szomorú kissé,hogy ekkora neki,és így sosem jó nekem.

Pedig jó,csakhát néha fáj...nagyon finoman csinálja,mértékkel,folyton scak azt lesi,hogy nekem mi a jó.A magáét sosem nézi.Ezért nem szóltam neki eddig,ha fájt,hogy legalább élvezze egy kicsit.Elismerem,hogy nagy baromság volt,mert volt olyan alkalom,hogy kiengedtem a hajam,csakhogy ne lássa,hogy potyog a könnyem.Tudom hülye vagyok,de neki otthon nagyon nehéz élete van,az anyja kihasználja(2 testvére van,bűn neveletlen mind kettő,aza nyja idegbeteg,a nevelőapja is elment otthonról,mert nem bírta az anyja viselkedését.Azóta ő neveli a két gyereket,az anyja meg dolgoztatja is,sőt ha négyest hoz az iskolából azért meg is veri/am ő egy kitűnő,szín ötös tanuló/csak én vagyok neki az egyetlen öröme.Még az édesapja is elment az anyja hülyesége miatt...)Szóval ha oda jutunk,hogy van esélyünk a szeretkezésre,ami sajnos nem olyan gyakori,még akkor is azt nézi hogy nekem mi a jó.annyira szert és én is őt,de szeretném ha olyan pózban lehetnénk,amiben ő is nagyon élvezi,és nem is fáj annyira.

ebben kérnék segítséget tőletek...előre is köszy!!


2008. ápr. 27. 20:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
92%
a síkosító mindent megold, bárhol vehettek
2008. ápr. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
ELMEHETSZ A SUNYI PICSÁBA FÉLTKENY BAROM!!!Neked lehet hogy ennyi...bunkó paraszt
2008. ápr. 29. 18:18
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Feküdj oldalasan..ő a hátad mögött és akkor te irányíthatod,h mennyire menjen beléd:)
2008. ápr. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
91%
Lehet hogy hülye kérdés, de biztos hogy a pénisz hosszával van baj? Nem lehet hogy nem izgulsz fel rendesen? Próbáltátok már úgy hogy addig izgatott pl. orálisan hogy már majdnem elmentél és akkor kezdtétek el az aktust?
2008. máj. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Probálkozz azzal hogyha miszionárius pozban vagytok akkor tegyél a segged alá 1 nagypárnát s hidd el nem fog fájni nyugottan nézz meg 1 ob tamponos papiron a képet is hogy nem tud egyenessen behatolni a pénisz hanem megakad ezért a továbbjutásért kiegyenesiti az utat és persze nyitogatja a méh szájadat is.....ezért jo ha megemeled kicsit a segged s párnát csusztatol alá lényeg hogy legalább 10 cm emelkedjen el a segged az ágytol nem fog akadájozni a szexben sem nekem bejött....
2012. febr. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!