Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A 17éves pasimnak kb. 12cm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 17éves pasimnak kb. 12cm drákoja van... mit kezdejek vele? nőni fog még neki? Milyen pózokban lehet így szeretkezni?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 27. 19:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
80%
komolyan szánalmas vagy.. inkább keressen egy normális csajt a csávó ezt tudom ajánlani.. te meg vegyél magadnak 1 lovat
2008. ápr. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
58%
nem baj ha kicsi csak játékos legyen XD
2008. ápr. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

ti miről beszéltek?

az átlag 16-17 cm-er.

idioták vagytok ?

a normális fasz 17 cm. amugy a 12 meg tul kicsi . na de nembaj jo azis.

2008. ápr. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Idióta vagy te baszdmeg :)

Azoknak adok igazat, akik elküldenek a halál faszára hogy ilyen hülye kérdést teszel fel.

Mit szólnál hozzá, ha a srác akibe szerelmes vagy azzal utasítaná el közeledésed, hogy "Bébi, ha nem tudod tövig bekapni akkor mit akarsz tőlem?"

Mert kábé ugyanezt a kérdést tetted fel, csak a másik oldalról.

2008. máj. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Szánaslmas h nincs nagyobb gondod, minthogy 12cm a pasidnak... pasi helyébe már rég szóba se álltam volna veled, hogyha ez a legnagyobb problémád.. szégyellheted magad sztem elég rendesen..


2vel előttem levő hozzászólónak pedig.. bocs, h ezt mondom, nem beléd kötni akarok, de egyetértek azokkal akik azt írták h az átlag 12-13körül van.. akárhol megnézed, olvasol neten v vmi mindenhol ezt írják egyébként..

2008. máj. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
02:00 az a helyet, hogy az átlag 13-16cm
2010. aug. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!