Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Ez orgazmus lett volna?
Figyelt kérdés
Ujjaztam a bnőm és hirtelen erős pisilési ingere támadt.2009. júl. 3. 22:54
1/4 anonim 



válasza:





ez még nem,legfennebb elérhetted a G pontját...
2/4 anonim 



válasza:





Mikor a barátnődnek vizelési ingere támadt abbahagytad? Ha legközelebb is ien ingere van azt ajánlom folytasd mert ahogy már az előttem szóló mondotta valószínűleg elérted a G pontját és jól ingerelted mert ha vizelési inger arra utal hogy ejakulációs csúnya szóval sriccelős G pont orgazmust fog elérni.Ami mint mondottam ejakulációval jár tehát ami ki fog belőle spricelni az nem vizelet lessz hanem egy bizonyos nedv amit a hugcső oldalán található mirigyek termelnek.Erre a típusú orgazmusra csak kevés nő képes nagyon erős és intenzív.
3/4 A kérdező kommentje:
ő kérte h hagyjam abba mert még tapasztalatlan, én folyatttam vna
2009. júl. 4. 00:21
4/4 anonim 



válasza:





Sztem fél attól hogy bepisil de ez orgazmusnál szinte lehetetlen vagy hogy ciki a spricelés magyarázd el neki amit mondtam vagy mutasd meg.Adja át magát teljesen az érzésnek.
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!