Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátommal elkezdünk petting...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal elkezdünk pettingelni. De még nem mentem el, és őt ez nagyon zavarja, mert azt mondta a fiúk számára fontos hogy érezze jól csinálja. Nincs is vele baj, mert jó érzés, de nem megyek el, ez miért van? Én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés
Barátom kicsit kiborult, azt mondta csalódott magában, de rám nem haragszik, mert ez nem az én hibám. Mit tudnék én tenni?
2008. ápr. 26. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el magad, ne akarj mindenáron elmenni.A barátodnak pedig mond meg, hogy mindent nagyon jól csinál, csak neked még idő kell, hogy hozzászokj az ő technikájához.
2008. ápr. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Türelem orgazmust terem! :)


Nem elég csak egy kis simizés, hogy rögtön elmenj, remélem ezzel a barátod is tisztában van! A nőknek nagyon nehéz eljutni a csúcsra. Egyikőtök sem hibás, csak még tapasztalatlanok vagytok!

Nem akarlak elszomorítani, de van olyan, akinek egész életében nem volt orgazmusa! Én 4 éve vagyok együtt a párommal, és 3 és fél év után volt először orgazmusom. Élveztem minden szeretkezést, de addig soha nem voltam a csúcson!

2008. ápr. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nem minden pettingelésnek orgazmus a vége.
2008. ápr. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyetek már ennyire mohók, nem lehet mindent egyszerre. Még nem is szeretkeztetek és a pasid máris azt akarja hogy elmenj? Nem igazán értem hogy manapság miért kell mindennel annyira sietni. Élvezzétek a pettinget és kész, attól még lehet nagyon jó, hogy nem mész el, és ha egyszer lefekszetek valószínűleg akkor sem fogsz egyből elmenni, ezt tanulni kel és egyébként is csomó nőnek soha nincs orgazmusa, nem ez a lényeg, hanem hogy szeretitek egymást és jó együtt. Ezt jobb ha a pasidnak is elmeséled.
2008. ápr. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, amíg nem vagy TOTÁL beindulva te is, addig nem fog menni. Hiába jó. Legyél teljesen felizgulva... akard minden porcikáddal, a barátod pedig kínozzon csak! Így szerintem sikerülnie kell. Amúgy szerintem is próbáld meg magad teljesen ellazítani, mert nem megy, akkor szintén nem sikerülhet. Sok minden akadályozhatja, stressz, otthoni bajok, aggódalom (mondjuk a kellemetlen pillanatok miatt, ott, abban a helyzetben), .. szóval nyugi, és ne akard annnyira, mert pont emiatt nem fog menni.
2008. ápr. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem, ne erőltesd!

Egyrészt még meg is kell tanulnod: a saját tested is, meg az ő viselkedését is. Bizalom is kell hozzá, hogy teljesen el tudd engedni magad. A barátod is tapasztalatlan, ha azt hiszi, hogy ez mindenkinek egyből megy. Biciklizni mennyi idő alatt tanult meg?


De mi a gond? Az elején a petting is olyan jó tud lenni... később már megszokod, és akkor jöhet majd a többi.

2008. ápr. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2 hónapja hetente 3-4 alaklommal, alkalmakon belül is 3-4x lefekszek barátnömmel.Akkor ha jól számolok, az a két hónap alatt 80 ,,menet"---és képzeld el, hogy még az én barátnőm se ment el.Ez ellen nem lehet mit tenni.Attól ő még élvezi és szereti csinálni!Sztem ha a pasid nincs tisztába az ilyen dolgokkal, akkor mlég nem érett a szexre!bye
2008. ápr. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyikőtök sem hibás. Gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni!
2008. máj. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2008. máj. 29. 18:06




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!