Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szégyenlős vagyok a pasim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyenlős vagyok a pasim előtt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mikor vetkőzésre kerül a sor nem tudom soha elengedni magam, csak akkor, ha sötét van... Ez normális?
2008. ápr. 26. 17:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
hát nem nagyon.ha nappal jőnn rátok a zeszelés le huzod a redőnyt?
2008. ápr. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
kösz...
2008. ápr. 26. 17:51
 3/11 anonim ***** válasza:
Kuzd le! Ha a baratod szeret ugyis mind1 neki! Sok ember szegyenlos nem vagy egyedul de jobb ha hamarabb lekuzdod mint kesobb! Ne felj ha szeret nem hagy el hanem egy gyonyoru csajnak tart!
2008. ápr. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Szia! Nem rég én is ilyen problémával küzködtem, de le tudtam nagyjából küzdeni! Eleinte én is inkább sötétben vállaltam be a dolgokat, de aztán rájöttem a nyitjára. Hagyd, hogy ő vetkőztessen le... Mond meg neki, hogy álljon mögéd, kezdje el puszilgatni a nyakadat, válladat és közbe vetkőztessen... Hidd el, hogy a végén már te fogod magadról levenni a dolgokat annyira fogod "kívánni" őt :D Na, de sok szerencsét. És a lényeg, hogy engedd el magad :) Szió!
2008. ápr. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az is egy jó megoldás, ha fokozatosan engeded be a fényt a szobába.
2008. ápr. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a hangulatvilágítás is megteszi, nem kell tök sötétnek lennie. Aztán szépen fokozatosan már nappali fényben is le fogsz vetközni előtte :-)
2008. ápr. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nappali fényben én sem vagyok oda ANNYIRA a dolgokért, mint sötétben. Sötétben szerintem sokkal romantikusabb is, a megoldás az, hogy nem törődsz a körülményekkel. A lényeg a vágy, és a szenvedély. Csak egymásra koncentráljatok.. egyébként én ezt se nagyon értem, hogy miközbe ugye folynak a dolgok.. közben csókolóztok, akkor meg csukva van a szemetek, nem?

Szóval, úgyse az van, hogy álltok egymással szemben, és nézitek miközbe vetkőzik a másik.. legalábbis remélem, hogy nem ez van, mert így tényleg nem jó :)

Csókolózzatok, és mindig egymást vetkőztessétek le. (szerintem az egyik leghangulatrombolóbb dolog, ha magáról veszi le az ember a ruhákat egy ilyen "vággyal teli" pillanatba) HA pedig nem akarod, hogy még véletlenül is lásson, hagyd magadon a melltartót, és csak akkor engedd, hogy levegye,ha Te vagy alul :) ;) Így nem érheti csalódást ő se, téged se.

De egyébként hosszútávon tényleg jobb, ha legyőzöd előtte a gátlásaidat, főleg, ha nagy szerelem.

2008. ápr. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az, hogy ki mennyi fényt szeret, alkat kérdése. Férfiak szeretnek nézelődni!

Szerintem is próbáld meg hangulatvilágításban. Hihetetlenül meg tud szépíteni! Elsőre nem is kell teljesen levetkőzni. Kigombolós vagy jó szellős ing, ami fönnmarad (keresgéljen csak alatta) - vagy bugyit lekapni a szoknya alól... :-) és mondd meg neki, hogy szégyellős vagy, egyelőre jobb szeretnéd így.

De, ha már vetkőztök, te is vetkőztesd őt (egyébként is őrá figyelj, és kicsit kevésbé magadra) - és hagyd, hogy ő vetkőztessen - sőt, segíthetsz is neki! Ilyesmire figyeljél közben, ne a szégyellősségeddel foglalkozz. De azt is megteheted, hogy ahogy vetkőztet, vagy utána rögtön eltakarod magad a ruháddal... hidd el, hogy ha csak játékosan ellenkezel, mire lehúzza rólad, nem olyan hangulatban lesz, hogy bármiféle hibáddal foglalkozzon :-)

...de ha még mindig szégyelled magad, húzd oda a kezét. Ő majd eltakarja :-)

2008. ápr. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi mindent!
2008. ápr. 27. 20:01
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
horgyál szkafandert, vagy öltözz be madárijesztönek
2008. ápr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!