Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi a különbség a csikló és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a csikló és hüvelyi orgazmus közt?

Figyelt kérdés
Ha úgy élvezek el,hogy rendesen szeretkezünk akkor az hüvelyi orgazmus? Mert én csak így tudok ha bennem van és közbe nem izgatja a csiklómat. Vagy attól még lehet csikló? Ha orálisan csinálja úgy nem jó soha nem élveztem el még úgy. De ha magamnak izgatom a csiklómat úgy eltudok,akkor az csikló orgazmus? Remélem érthető voltam? Mert sokan mondják,hogy másabb a hüvelyi mint a csikló orgazmus. De én nem vettem ezt észre. Lehet,hogy amikor szeretkezünk akkor is csak csikló orgazmasum van? Segítsetek!!
2008. ápr. 24. 10:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól tudod!Bár aztmondják sokan h a hüvelyi ritkább!Én mindíg ugy élvezek el..soha nem csiklóin..nekem ugy jobb!17 éves lány
2008. ápr. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Teljesen egyszerű, ha csak a hüvelyed ingerled, az hüvelyi, ha a csiklót (vagy a csiklót is) akkor az csiklói.

Általában a csiklói orgazmus erősebb, áthatóbb, mélyebb érzés.

CSak hüvelyi orgazmusra kevés nő képes.

És szeretkezés közben sok pózban ingerelve van a csikló is, mert pl a misszionárius pózban is a csiklód hozzáérhet párod hasához, és ezzel a hüvely mellett a csikló is ingerelve van, illetve ugyenez igaz a lovagló pózra is.

Alapvetően teljesen mindegy, örülj neki,hogy neked ilyen jó igenred van a hüelyi orgazmusra.

Orális szex közben meg megkérheted párd, hogy az ujjával ingereljen a hüvelyedben is, tetszeni fog:-) nekem is ez a kedvencem:-))

2008. ápr. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!