Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az orális szex mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az orális szex mennyire fontos egy férfinek?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok,a barátom 20!6 hónapja járunk,nekem rideg volt az a tegnapi napig h orális szex!tegnap "megtört a jég"!Megtetem neki,de kb olyan 10 percig!15 évesen elvesztettem a szüzességem és az akkori barátom szex végén semmi kérdezés nélkül a számhoz tette a péniszét és aztmondta h:"Most azonnal leszopsz"Én meg szépen otthagytam és el is hagytam!Nem voltam érett rá ugy érzem 15 évesen arra h engem kényszerítsenek arra h megtegyem!a mostani párommal más...ezelött képtelen voltam elképzelni h én azt megtudom tenni valakinek is!Hála istennek megtettem a párom aztmondta h nem erőlteti akkor csinálom mikor én akarom!persze ő csinálta nekem én neki nem!Tegnap eggyütt voltunkmegbeszéltük h felizgat jól sok előjáték lesz és a többi meg majd jön..hát jött is "Megtettem"Nem gondoltam volna h egyszer majd sikerülni fog!Annyira boldog vagyok!De van ami miatta ggódom!Hogy adjam a barátom tudtárra h nekem valahogy nagyon nem élvezetes ez a dolog nem szeretném sürüen csinálni !Mondjuk csak akkor ha ő "nagyon szeretné"!Köszönöm a válaszokat!
2008. ápr. 19. 16:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos a férfiaknak az orális sex, én még nem találkoztam olyannal, akinek nem lett volna az! Ha nem szeretnéd neki mindig "csinálni" akkor beszéld meg vele ezt.Ne erőltesd magadat rá, ha te nem akarod!Viszont én szeretem kényeztetni ezzel a barátomat, mert imádom, ha neki jólesik és felizgul...de te tudod, mindenkinek mást jelent az orális sex.Én imádom,és 17 évesen is imádtam!!
2008. ápr. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha megmondta neked, hogy nem erőlteti, akkor ne is csináld, csak ha "vágyat" érzel, hogy megtedd. mondd meg neki. hogy van egy régi nagyon nemszép emléked, igy egy kicsit, borzaszt a dolog. hidd el, meg fog érteni. (amugy én tavaj decemberhez egy éve vesztettem el, és nekem a legelsőnél volt az a dolog, megtettem. utánna pár hétig látni se akartam. nem erőltette, de mivel nemtudtam, hogy mi a normális, csak hogy a tv-meg újságok meg mindenhol az orális sex-et említik, igy azt hittem mijen jó. tévedtem. utánna csak pár hónap múlva voltunk együtt. mert velemaradtam. hisz nem erőltette, nem ő tehet róla. most leszek 18 és majdhogynem mindig a sex része. ) vagyis lehet, hogy is megbékélsz majd vele, azzal a dologgal. mondd meg neki, hogy nem szeretnéd. hiszem a lányeg, hogy együtt jólegyen nektek
2008. ápr. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
10%
Te egy olyan szerencsétlen kis pi.a vagy. Hát nem vetted észre h egy pasinak az a legjobb h a szádba van a fa..a. Más őket nem érdekli. Nem lehetsz ilyen kis szűzku..va. Én már 14 évesen ugy szivtam mint a porszivó, és ettöl még nem vok ku..va.
2008. ápr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
3. válasz adónak:Erre büszke lehetsz! Neked meg az én válaszom az:azok a férfiak nem nagyon lépnek félre akik orálisan is ki vannak elégitve. Ezt én is ugy olvastam. Nem biztos hogy igaz,de ezt mondják.
2008. ápr. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem szóló valami rohadt nagy picsa lehet! 1: Miért szánalmas az, akit nem dugnak orrba-szájba?

2: Te miért nem vagy kurva, ha azzal reklámozod magad, hogy úgy szopsz, mint a porszívó? Az ilyet az ember megtartja magának. Hány éves vagy, 15-16? Mert a stílusod alapján mondjuk 10-nek hinnélek, csak azt írtad, hogy 14 éves korod óta vagy a világ kurvája. Nagyon gáz vagy, hogy megaláztatod magad minden jöttmenttel, azon az alapon, hogy a fasziknak ez jó, és te még büszke is vagy erre.

2008. ápr. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ja, nem előttem, hanem az az előtti :) Látom nem csak nálam verte ki a biztosítékot
2008. ápr. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Jah,nekem is kivitte kicsita pofám. Erre nagyon büszke lehet hogy mindenkit lecumiz.
2008. ápr. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Te ki vagy aki szív, mint a porszívó?? Valami faluról szalasztottak téged? Kinek képzeled te magad? Gondolkozzál már kicsit..ha van agyad egyáltalán!Téged nevetnek ki a legjobban a fiúk és kurváznak le a hátad mögött te kis hülyegyerek!Nőjél fel végre és ne irogass ilyen oldalakon,ilyen véleményt, erre senki sem kíváncsi hidd el!
2008. ápr. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
ez a porszívós dolog nagyon vicces xD gondolom már egy ló f_rka is beférne már a lyukadba xD na mind1.. a kérdésre válaszolva szerintem nagyon sok férfi szereti, ha a szájával kényezteti a barátnője. Nekem pl: a pasim nem nagyon van oda érte, mert azt mondja, hogy szerinte kellemetlen utánna smárolni a csajjal stb. pedig már nem szűz. Én sem vagyok oda értem... igaz még nem csináltam, de egy darabig még nem akarom kipróbálni.
2008. ápr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
érte* bocsi
2008. ápr. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!