Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Képes-e minden nő orgazmusra?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képes-e minden nő orgazmusra?

Figyelt kérdés
2006. okt. 28. 22:04
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
nem.
2007. ápr. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok függ a nö ellazulásán de a férfi türelmén és hozzáállásán is.Ha folyton ledobja a nöt szekszuális téren akkor tuti nem lesz orgazmusa.
2007. máj. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A szakirodalom szerint igen. Az más kérdés, hogy ehhez megfelelő partnert kell találni.
2007. máj. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
minden no képes rá, csak ahogy az elottem szolo irta,meg kell találni a megfelelo partnert hozzá. akinek nem jon ossze az orgazmus, ott lelki gondok vannak.érzelmileg nem stabilak..eloszor ezt kell helyrehozni.
2007. okt. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
hat en azt kell mondjam,h.en biztos mas vagyok azek szerint,mert nekem sem akar osszejonni az orgazmus,pedi nagyon szeretnenk mind a2en.mit tegyek?
2010. jan. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Képes amelyik akrja és tesz is érte.
2011. febr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

én ugyan mások nevében nem tudok beszélni csak a magaméban.


én is azt hittem, az a fajta nő vagyok aki nem képes orgazmusra.

5 évig ebben a hitben éltem , amíg próbáltam normális társat találni.

aztán 5 év után, 24 évesen, másfél évvel ezelőtt megismertem a mostmár vőlegényem, a 3. közös hétvégénken megvolt az első csiklóorgazmusom, és 15 hónap után már szex közben is elélveztem. azóta is rendszeresen van.


szóval megfelelő partner. ennyi:)

25/N

2011. nov. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Főzős Laci ***** válasza:
32%

Aki akarja,és tesz is érte-ez a lényeg.Mert,akinek a gyerek fontosabb,annak ez nem téma.De az is baj,ha a házasság előtt valaki túl sok partnerrel volt,mert szerintem ilyenkor szétosztogatja azt,amit ajándékozhatna a házas társának is.

Aki képes orgazmusra,az kiegyensúlyozott nő,és férfi.

2012. máj. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Igen képes! :) Csak a megfelelő partner kell hozzá! Én 8 évig nem mentem el senkivel és azt hittem én nem tudok! De a mostani kapcsolatomban(2 éve vagyok a barátommal) könnyen eltudok :)
2012. dec. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2016
2017. jan. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!