Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért szeretnek a pasik nyalni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretnek a pasik nyalni?

Figyelt kérdés
Szerintetek élvezetes, ha a nyelvét bedugja a hüvelybe és ott elkezdi gyorsan föl-le mozgatni? Még nem tapasztaltam :$ =)
2008. ápr. 13. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Akkor ne kérdezz ilyet, ha nem vagy tisztában a szex lényegében. Nem nyalni szeretnek, amikor valaki orális szexet, mondjuk ugy csinál, de akár szexet általában, a partneérnek akar élvezetet okozni. Ha szeretek valakit, azt akarom, h neki jó legyen. Mivel a nőknek ez egy nagyon jó érzés, illetve a férfiaknak, ha a nő csinálja, ezért szereti minkét nem. (amugy fantasztikus érzés)
2008. ápr. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért csinálják, mert nagyon jó érzés a nőknek. A nők is azért csinálják, mert jó a pasinak. Ennyi a lényege. Mindenkét fél a legjobbat akarja a másiknak.
2008. ápr. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
tisztába vagyok én a szexxel, csak hallottam már soka pasitól, hogy mindig mondják, hogy "húú de szeretek én nyalni" ezért kérdeztem. Gondoltam, hogy azért is csinálják, hogy a nőnek jó legyen és ugyanezt fordítva.
2008. ápr. 13. 22:56
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A pasik többsége nagyon szereti ha a partnernője a penisét a szájába veszi, és ott izgatja. A legjobb természetesen, ha teljesen a szájába fogadja, a kielégülés végéig. Tehát van, aki azért nyal, hogy a partnernője ezt neki megtegye, én pedig azért, mert imádom, amikor a szerelmem orgazmusát a nyelvemen, a számban érzem, és azt szinte bármilyen hosszúra nyújthatom. Utána időnként meg-G-pontozom, és utána fél óráig nem bír felkelni És ahogy a "feléledése" után rám mosolyog, az maga a mennyország !!
2008. ápr. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A barátom nagyon szeret szájjal és a nyelvével izgatni! Én pedig viszont szeretem neki csinálni! Szóval mi nálunk úgy van, hogy nem csak a másik örömére, ha nem a saját magunkéra is figyelünk! Mellesleg a legtöbb ember hiába akar a párjának örömet szerezni, ha nem esik jól szájába venni a dolgokat, mert undorodik! Én úgy gondolom, hogy az orális szex az egy bensőséges dolog és fontos, hogy mindkét fél számára örömet okozzon egyszerre, ne csak annak, aki élvezi...
2008. ápr. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!