Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tanulható az orgazmus?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanulható az orgazmus?

Figyelt kérdés
2006. okt. 27. 22:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
99%
Igen, ebben a szakértők is egyetértenek. Mivel nagyrészt fejben dől el a dolog, nem fizikailag, és a gondolatok lehet a tapasztalatokra építeni, ezért egy jó partnerrel a szex és az orgazmus továbbfejleszthető, tanulható.
2006. okt. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%

Tanulható ám, de segítségedre lehet egy jó vibrátor, amivel

felfedezheted a testedet.Ha már ismered önmagad, partnereddel is könnyebben megérteted magad, hogy mit és hogyan szeretnél!!Egyre vigyázz, ne szokj rá a vibrátorra, mint egy titkos barátra, mert átbillen a dolog.És a vibriddel különben sem lehet jókat beszélgetni aktus és aktus között.

2007. márc. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%

szerintem nem tanulhato. Ha jon jon,ha nem nem,csak nem kellrá gorcsosen gondolni,hogy akarod,hogy megcsinálod...

Perobáld ki a pároddal ugy hogy te legyél felul, és kozben ingerelje a hátso részt is (szoval análisan...az ujjával),nagyon jo érzés így a ketto egyutt. én így jutottam eloszor a csucsra a huvelyi orgazmus terén.

2007. okt. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

A csikloi orgazmus johet tanulas nelkul is, de a huvelyit sajnos nagy reszben meg kell tanulni.Fel kell fedezned, vagy fedeztetned a gyonyor reszeit a testeden.Szerintem nemkell hozza vibrator, en soha nem probaltam, es mind a kettoben van reszem.

Szerintem a tanulas , eretseg es a partner gyongedsege, odafigyelese nagyon fontos az elereseben.

Legelso, amivel kezd!!!!ISmerd meg a testedet!!!

Szerintem mindenki elsajatithatja, ha nem gondolja azt, hogy a szeretkezes az egy "bunos" cselekedet!Igen is az agyunk, ami ezt akkor blokkolni fogja, es nem lehet elsajatitani.

Lazulj el, es csak a te gyonyoreidre gondolj!Sikerulni fog!

2009. máj. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%
persze,h tanulható nekem van rá külön tanárom az a neve h Mr.Orgazmus
2010. jan. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
91%
tudom ,hogy ez kérdés lesz ,de muszáj feltennem ,nekem nincs hüvelyi orgazmusom akár mennyire is akarom csuszatolhat amennyit csak akar ,de nem nagyon érzek semmit ,szerintem nincsenek idegvégződések ott igy nem lehet
2010. márc. 17. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%
Mr.Orgazmus.Hát ez beszarás.ez beteg xDD
2010. okt. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, rendszeres maszturbációval. F.
2011. febr. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%
Tanulható. És vannak olyan orvosok, akik külön ezt tanítják. Nem viccelek. Nekem is sokáig problémám volt vele, aztán elmentem ehhez a pasashoz, és utána már attól elmentem, hogy hozzámértek.:) ha esetleg érdeklődnél akkor privi.
2011. júl. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
Millie, nem lehet privit írni Neked, pedig én kíváncsi lennék a tapasztalataidra ezzel az orvossal kapcsolatban, mert nekem is hasonló a problémám...!
2011. aug. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!