Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy célozgassak a pasimnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy célozgassak a pasimnak arra, hogy hosszabb legyen az elöjáték?

Figyelt kérdés
Pontosabban az orális szex. Nagyon szeretem ahogy csinálja,és szeretném ha hosszabb ideig eltartana. De pár perc után abbahagyja,közben én még szeretném élvezni. Hogy célozgassak rá? Voltatok már ilyen helyzetben?
2008. ápr. 12. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Hat,mikor abba akarja hagyni csinald te is egy kicsit neki,mert o is szereti,es mikor latod hogy 'levadul',akkor akarva akaratlan fogja folytatni,hogy mindkettotoknek legyen jo...nalam ilyen volt,nem hagytam hogy abbahagyja:P
2008. ápr. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

már mér kellene célozgatni?

próbáld ki, hogy azt mondod:

"Igen, csináld még! Kérlek! Annyira jó!"


ha el akarsz érni valamit egy pasinál, akkor szokj le a célozgatásról. Vagy meg sem értjük, vagy berágunk rajta, mert mért nem lehet megmondani, ha akar valamit???

2008. ápr. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első válaszadóval egyetértek. nekem is ez volt a problémám, hogy előbb abbahagyta, mint kellett volna. én egyszer egy alkalmas pillanatban megemlítettem, hogy milenne ha megpróbálnánk jó sokáig. Mert annyira imádom amikor azt csinálja. és neki is tetszeni fog, hogyha látja mennyire nembírsz magaddal közben;)
2008. ápr. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne célozzgass, mond meg.

Egy kapcsolat a bizalmon alapul.

nincsenek tabuk.

2008. ápr. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!