Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Itt miért kurváznak le minden...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt miért kurváznak le minden lányt, aki kicsit másképp áll a szexhez?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra hogy: nyitott kapcsolat, gruppen, futó kalandok, stb.
2008. ápr. 11. 11:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
jaa télleg. akkor bocs, te normális vagy. az nem piskóta, amit a medencés csaj intézett.
2008. ápr. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

Másképp áll a szexhez??? Ennyi idősen sehogy sem kell állni a szexhez. Nem viccből mondjuk. De asszem én már feladom a harcot, mert reménytelen. 13 évesen mindenki baromi jól tud mindent, mint egy 18 éves stb.

Na, pontosan amikor ezt mondod, akkor derül ki, h nem igy van.

Miért egy igazi kurva nem másképp áll a szexhez? De pénzért.

De nem tudom mit vártok, amikor nomrális esetben, a legtöbb érettebb ember felfogása szerint, az igazi szex nem erről szól. Az egy dolog, hogy "haladunk" a korral, de csak remélem nem jött még el az az idő, amikor 13 éves kor fölött már szűzek nincsenek, sőt, mindenki gruppennel kezdi. De bennetek ez komolyan nem hagy lelki nyomot? Ennyire gátlástalan lenne egy KISLÁNY? (13)

Van egy 12 éves hugom, és rettegek. De az tuti, h ő nem lesz ilyen. Asszem ez nevelés kérdése is...

asszem ennyi

2008. ápr. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Nem írtam, hogy hány éveseket kurváznak le. De amúgy én nem 13 éves vagyok, hanem 21 és anyuka vagyok. Szóval nem magamra értem. Bár lehet én is le lennék kurvázva, ha itt boncolgatnám a nemi életem (főleg a tinikoromat), csak éppen nem teszem, mert nem másra tartozik :)
2008. ápr. 12. 08:51
 14/21 anonim ***** válasza:
Mert a magyarok kib@szott prűdek.
2010. szept. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel ki mit csinál, de ha a lányokat k*rvázzák, akkor a fiúkra is találjunk már ki vmilyen jelzőt!! A "nőkre"(már aki az, és nem csak luka van) ha okkal, ha ok nélkül, de mindig van vmi megjegyzésük, az ugyanolyan, vagy talán erkölcstelenebb(hát inkább) férfi társadalomnak, még tizenéves kis p*csként is(akik itt osztják az észt, de mire föl). Most tekintsünk el attól, h szégyenteljes 12-13évesen ezt csinálni, DE VKI MEGB*SSZA ŐKET, ÉS LESZ*PATTJA a disco mellett. Azokkal mi lesz? Van korukbeli, van idősebb, és van már agg korú is ugyebár feleség mellett. Lehet túlzok, és nem 12éveseket b*sznak az 40es, 50es, palik, de 16-18 már beficcen.

Rendben, nem helyes amit a lányok csinálnak, sok ezek közül már így született, de sok ezzé vált. És kik miatt, A FÉRFIAK miatt. Ha nem lenne rá igény, vagy kereslet, van nem lenne menő, stb.. akkor nem vállalnák be ezt egyre többen is többen. Már a mai fiatalok szexre éhesen jutnak ki méhből, és nem azért mert jól esik nekik, mert így vannak programozva. Beszéljük meg, mondjuk ki ezen dolgok helytelenségét, de nehogy már ez is csak a nőkre legyen kenve, h k*rvák. Pasiból 1000szer több hazudozó, baszógép van, de az a király..hahaha

2010. szept. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:

Sziasztok!

Hát már bocs de igazuk van azok télleg ribancok akik már 13 évesen nem szüzek.. képzeljétek én is annyi múltam és nem akarom még elveszíteni és nem azéé mert ronda vagyok vagy valami(sokan letérdelnének előttem) hanem mertvan bennem annyi és az még túl korai szerintem... és most jöhetnek a kommentek hogy mien vagyok de hát ez van.

2010. szept. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Én 13éves koromban vesztettem el a szüzességem egy olyan fiúval, akit szerettem, és ő is engem. Nem bántam meg, mert nem volt miért. Huszas éveim elején járva elmodhatom, h 5fiúval volt szexuális kapcsolatom. Na akkor mire föl általánosítunk.

Nem evvel van a baj, hanem egyesek mentalitásával, és hozzáállásával.

Az előző komment meg sztem értékelhetetlen.

2010. szept. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
A k.rva valóban nem a legjobb szó, én a ribancot használnám inkább...
2010. szept. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
15:49 Kérem várja meg, amíg a rendőrség felveszi Önnel a kapcsolatot és kihallgatja a fórumon bevallott "kiskorúak megrontása" bűncselekménnyel kapcsolatban. 13 éves kiskorúval szexuális kapcsolatot létesíteni bűncselekmény, ami miatt a rendőrség eljárást indít ismeretlen tettesek ellen, Önt pedig tanúként fogja kihallgatni az ügyben.
2010. szept. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Interneten, főleg ilyen fórumokon bármit lehet mesélni, hazudni. Ezért senkit nem keres meg a rendőrség.. Miért kell rossz indulatúnak lenni.
2010. szept. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!