Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hetente hány nap sex az átlag?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetente hány nap sex az átlag?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 8. 00:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ez egyentol fugg es egy kapcsolat "intenzitasatol".

Fugg valamilyen szinten kortol is.

Nincs atlag. Mindenkinek egyeni atlaga van. Szerintem.

2008. ápr. 8. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

nyilván van átlag és nyilván nem jelent semmit. :)

Annyiszor, ahányszor kedve van az embernek. Ez nem verseny. A több korántsem biztos, hogy jobb és a kevesebb korántsem biztos, hogy rosszabb.

2008. ápr. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
3-4 az átlag
2008. ápr. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

3-4? :D

Tuti nem, mert én már hónapok óta nem szexeltem sajnos. Vagy lehet vki felhúzza helyettem? :D

Mindenkinél más.

Nem tudom miért foglalkoztat. Csináld ahányszor akarod.

2008. ápr. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
sztem ez teljesen párkapcsolat függő... nálunk pl az exemmel volt, h kétnaponta, v naponta 2x, tehát elég sűrűn, a mostaninál meg (25 vok).. hmm.. 2-3 hetente.. nagyon szeretem őt, és iszonyat jó vele a szex, csak állandóan "fáradt" hozzá.. pasi.. fura, de már "megszoktam",márha meglehet, szóval függ a kapcsolattól, annak idejétől, a kortól, ki mit dolgozik, stbstb szóval elég sokmindentől, de annyiszor csináld, ahányszor jól esik, meg tudod:))
2008. ápr. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez tényleg változó. Volt hogy mi is számoltuk heti 14-szer de elég fárasztó volt de van olyan is hogy heti 2-3-szór. De ez valóban függ hogy milyen fáradtak vagyunk pl: amikor szabadságon voltam sokat sexeltünk volt hogy napi 3-4 alkalommal is volt. Tehát sok mindentől függ.
2008. ápr. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én egyszer azt hallottam, hogy egy átlagos magyar pár heti kétszer szexel. De szeretnék átlagos magyar pár lenni... Én már egy éve nem voltam pasival :(
2008. ápr. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%
Nekünk napi 4-5, azaz heti kb. 28-35.
2008. ápr. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

az utolso válaszolonak:

azt a hülyeséget nem veszem be.

akkor több pasival csinálod?mert egy pasi ezt nembirja azt dokiktol tudom.

de amugy védőnő vagyok

2008. ápr. 23. 13:33
 10/13 anonim ***** válasza:
43%
mértne birná? nem azt modta h rögtö egymás utá de mondjuk ha reggel ébredés után 1-2 bir az ember meg délután meg este ugyanugy 1-2-3 talá akk simá meglehet...
2008. máj. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!