Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nem tudok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem tudok elélvezni, amikor a párom mindent megtesz, hogy nekem is jó legyen?

Figyelt kérdés
Több pózt is kipróbáltunk de nekem egyikben sem volt jó... nagyon szeretem és nem akarom emiatt elhagyni,biztos az én hibám de ő azt hiszi,hogy vele van gond...ilyenkor mit lehet csinálni?
2007. aug. 1. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Először gyere rá te, hogy mi a jó neked és utána mondd el neki is.
2007. aug. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mutasd meg neki azokat a pontokat, amik érzékenyek nállad, és vezesd oda őt. Mondd el neki, hogy te mit szeretnél, és valöszítsátok meg. a sex az, ahol csak a képzelet szab határokat. Legyen hosszabb az előjáték, vagy ne legyet együtt 1-2hétig, és utánna ugy fogtok egymásnak esni, mint egy kismacsak a pom-pom golyónak!!:D

Sok sikert, és ne akkard annyira, inkább élvezd a dolgot, és kapcsold ki az agyad. Sok sikert

2007. aug. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fontos az is, hogy jól ismerd magad ezen a téren. Pl ha maszturbáláskor csak a csiklód általi orgazmust szoktad meg, akkor elsősorban úgy tudsz csak elmenni. Mindenképp gyakorold egyedül azt, hogyan tudsz eljutni a csúcsra csak hüvelyi izgatással. Mikor ráérzel csináld ő előtte(tegye oda a kezét de te irányítsd) és figyeljen meg mindent amit csak tud sebességet, intenzitást, nyomáserősséget. Ezt megcsináljátok párszor és meg is oldódik.

Lehet az is, hogy kicsit gátlásos vagy előtte akkor elég egy sima közös maszturbálás. De a csiklódnál is megmutathatod neki hol és hogyan izgasson. A lényeg viszont tényleg az, hogy engedd el magad és élvezd az aktus minden másodpercét, figyelj az érzéseidre, közöld vele mikor mi jó vagy nemjó és azt is hogy lenne jobb.


Üdv Crea

2007. aug. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!