Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Körübelül egy hónapja veszítet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Körübelül egy hónapja veszítettem el a barátommal a szűzességem, de még nem volt orgazmusom hüvelyen belül, hogy tudnám elérni?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 6. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok-sok gyakorlással! 1 hónap után még ne várj túl sokat! Nem akarlak elszomorítani, de nekem 3 év alatt sikerült! És van olyan is, akinek az élete alatt egyszer sincs!
2008. ápr. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"A türelem rózsát terem." Ez ügyben, amit az elöttem levő mondott, gyakorolni kell, mindenképp. De ez nem azt jelenti, hogy éjjel-nappal megállás nélkül, mint az eszeveszett...Csak módjával. De ne keseredj el, ha nem sikerül, mert tényleg van, akinek, nem jön össze soha...ez emberfüggő....

Sok sikert!

2008. ápr. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de nincs vmi módszer amivel rásegíthetnék??
2008. ápr. 6. 16:17
 4/10 anonim ***** válasza:
47%

szia.

én 5 éve veszítettem el a szüzességem és azóta sem volt hüvelyi orgazmusom és szerintem soha nem lesz.

2008. ápr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem volt, azóta (3éve), hogy elvesztettem. De ez előző hozzászólónak üzenem, hogy ne álljon ilyen negativan hozzá. Az orgazmus nagy része agyi alapú. Olyan partner kell hozzá, aki el akarja érni, és gyakorolni, neten olvasgatni.


[link]

2008. ápr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Kicsit telhetetlen vagy, nem? :D
2008. ápr. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz rásegiteni, ne is próbáld meg!!

Ha nem megy, nem kell eröltetni!! Vagy belejössz vagy nem. Azért ne légy szomorú, más is lehet örömmel teli.

Sok sikert!

2008. ápr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, nagyon jó ez az oldal--- :) Mármint amit itt beírt az egyik hozzászoló.
2008. ápr. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
valóban, sokat kell gyakorolni:) nekem 1,5 év után jött össze, és először nem tudtam, h ez az volt, aztán legközelebb ugyanabban a pózban megint, akkor győződtem meg róla, sztem sem fogod még érezni egy db-ig, próbálgassatok nagyon sokféle pózt, és amelyiket a legjobbnak találod, azt csináljátok sokszor, előbb-utóbb sikerül, de ne görcsölj rajta, mert úgy tuti nem fog, csak természetesen, és engedd el magad, ne ezen agyalj végig..:)
2008. ápr. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hüvelytorna. Kegel féle gyakorlatok. Keress rá a google-ben intimtorna néven. Jó könyvek is jelentek meg ebben a témában, pl. 7 perc szextitok.
2008. ápr. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!