Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha fel van helyezve a tampon,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fel van helyezve a tampon, akkor lehet attól szeretkezni?

Figyelt kérdés
2007. júl. 31. 16:15
1 2
 1/13 anonim válasza:
86%

Háááát....éppenséggel lehet csak nem ajánlott.


Arról nem is beszélve, hogy nem igazán lehet kényelmes. Sőt még fájdalmas is lehet ha a partnered esetleg durva és kicsit az átlagosnál nagyobb a szerszáma.


Arról nem is beszélve, hogy ha bent van a tampon akkor arra következtetek, hogy éppen "megvan".


Nos ilyenkor nem igazán egészséges és kissé "undorító".

2007. júl. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy "undorító", ízlés dolga... de ha fent van a tampon, azt a partnered feljebb tolhatja nagyon mélyre is, és onnan azt valamikor le is kell ám szedni, ami nem biztos, hogy túl jó elfoglaltság. A msáik, hogy a tampon nedvszívó tulajdonsága miatt olyankor a hüvely elég száraz, ami miatt fájdalmas lehet a behatolás. Ha megjött és mindenáron együtt akartok lenni, akkor célszerűbb kivenni a tampont, még akkor is, ha tiszta vér lesz minden.
2007. júl. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi esetre se szeretkezz úgy, hogy fent van a tampon! Fájdalmat és kárt okozhat neked! Kiszedni meg csak orvos tudja majd. Ha megvan, akkor csináljátok gumival és misszionárius pózban, vagy hátulról. Akkor nem lesz minden csupa vér. Az elôttem szólóval meg nem értek egyet, mert hiába van fent a tampon, ha egy lány felizgul, akkor nedve még a tamponon keresztül is áthatol és olyan csúszós a bejárat, hogy csak na... ;) üdv: dorihor
2007. aug. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Azokon a napokon inkább használjatok óvszert ;)
2007. aug. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Nem igaz, hogy nem bírod ki azt a pár napot szex nélkül!
2007. aug. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon sok nő van, aki akkor kívánja legjobban a szexet, mikor megvan neki, szóval nincs olyan hogy "kibírható az a pár nap".


A tampont mindenképp ki kell venni, gondolom nem szeretne senki úgy rohanni az ügyeletre hétvégén. Egyébként bármilyen pózban össze lehet vérezni az ágyat / asztalt / akármit, megoldás egy erre rendszeresített törölköző, vagy bármi ami elég vastag és nedvszívó.

2007. nov. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6%
én szeretkeztem már tamponnal és szerencsére eddig nem lett semmi problémám igaz utána nem könnyű kihalászni de még mindig jobb mintha tiszta vér lenne minden...De ebből én sem csinállok rendszert. marad az anális meg az orális szex ilyenkor:)
2009. ápr. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
0%

Azt a pár napot igenis, hogy ki lehet bírni szex nélkül! Egészségtelen (sokkal nagyobb a fertőzés esélye stb)és undorító is olyankor szexelni, amikor megvan!

Én semmmiképp nem csinálnám - pedig én is nagyon szeretek együtt lenni a férjemmel, és igénylem is...de nem ilyenkor.

Egyébként a Bibliában is benne van, hogy ilyenkor ne...

2009. máj. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
A Bibliában más egyéb is van és mégis.Szeretkezni akkor kell amikor megkívánod.Ennyi.Ja a kérdésre is válaszolva:tamponnal ne.
2009. máj. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%

ezen a bibliáson beszartam. xDDD

én már a pokolra jutnék mert a bibliában az is benne van h ne szexelj házasság előtt, meg hát sok más jó dolog..xDD


tamponnal ne.

2010. júl. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!