Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha a barátom elött kéne levetkőznöm szégyenlős leszek? Miért félek?

Figyelt kérdés
Pedig már látta mindenemet (alul is fölül is) és mégse merek levetkőzni elötte teljesen. Mi lehet a gáz? Ugy értem, hogy ha teljesen lekéne vetkőznöm nem igazán érezném magam vmi jól. De, ha csak a nadrágot/bugyit kéne levennem és fölső marad azt már jobban bevállalnám. vagy ugyanezt forditva. :( segítsetek
2008. ápr. 1. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:
szia. velem is hasonló van. én csak sötétben szeretek szexelni.világosba szégyenlős vagyok.pedig már fogta érezte,de én még is jobb szeretek a sötétben "elbújni":) ez van.
2008. ápr. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kb én is így vagyok... de ez engem zavar :S
2008. ápr. 1. 16:06
 3/9 anonim ***** válasza:
(Első választ is én irtam)de ne zavarjon. én meg soxor már nevetek saját magamon hogy lehetek ilyen bamba. mondjuk én a mindig is szégyenlős voltam/vagyok. később lehet másképp lesz majd. póbálj el lazulni, oda adni magad,hagyd hogy kényeztessen.csináljátok ugy hogy ő vetkőztessen le. és igy hát ha le küzdöd ezt a gondodat. remélem tudtam segiteni. szoritok:)
2008. ápr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt, raadasul en meg a melltartomat se mertem az elejen levenni, mert iszonyat szegyenlos voltam, most mar minden ok. Szerintem ez az ido mulasaval valtozik, egyre jobban megismeritek egymast, megbiztok egymasban es rajossz, hogy o ugy fogad el, ahogy vagy.
2008. ápr. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2008. ápr. 1. 17:03
 6/9 anonim válasza:
én mindig azt hiszem hogy pici a mellem ezért voltam szégyenlős de a párom szerint nem,sőt szép szerinte,ő így szeret.és valóban neki kéne fokozatosan levetkőztetnie így elveszi a figyelmed.na+jobban kívánod nem gondolsz arra h most nincs rajtad ruha!
2008. ápr. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Úgy látom sok lány ilyen, én is :D

Idővel szerintem javul a helyzet. Gondolj arra, hogy a pasid nagyon szexinek tart, és élvezi, hogy láthat közben. Gátlásosak vagyunk a testünk miatt, de ez szerintem csak a mi félelmünk. Szerintem a pasink úgyis bombanőnek tart. :D

2008. ápr. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
huu régen énis pntosan igy voltam vele. a testem egyetlen porcikája se tetszett (most se tetszik), szégyellös voltam nagyon...(melltartot se akartam levenni, teljes sötétbe esetleg stbstb) de ahogy telik mulik az idő már lassan 2éve együtt vagyunk már világosban is simán mutatkozom elötte meztelenül. az idő megold mindent. szép lassan kialakul föleg ha a párod ugy imád téged ahogy vagy, még akkors ha saját magadtol szinte undorodsz. lazits. sok sikert
2008. ápr. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Idővel változhat ez... de mi a probléma? Mondta valaki, hogy egyszerre dobáld le a ruhádat?

Először is, nyugodtan próbálhatod hangulatvilágításban. Valami kellemes, lágy fény hihetetlenül meg tud szépíteni!


Aztán pedig nem is kell mindent levenned. Engedd neki, hogy vegye le ő a ruhádat - pl. egyik alkalommal fölül, a másiknál alul. De az is elég, ha kigombolható fölsőd van. A bugyit a szoknya alól is le lehet húzni nyugodtan... akkor maradhat a szoknya, csak ne gyűrjétek ronggyá.

Úgy gondolom, ha majd érezni fogod, hogy a szívverése a duplájára gyorsul ilyen alkalmakkor - akkor egy kicsit másképp fogod magad érezni te is...

2008. ápr. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!