Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A férfiaknál mitől van a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknál mitől van a merevedés?

Figyelt kérdés
2007. júl. 29. 08:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy szexuálisan izgalomba jönnek, és ettől a hímvesszőjük megtelik vérrel, azálltal a megkeményedik. a merevedés alvás közben, reggel is létrejöhet, de olyankor az álmok hatására.
2007. júl. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Annyiban nem értenek egyet az előző hozzászólóval, hogy alvás közben az álmok hatására jönne létre a merevedés. Férfiként tudom, hogy ha nem álmodok erotikusat, akkor is előfordul, hogy álló farokkal ébredek.
2007. aug. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szexuális izgalomtól elsősorban. A férfiaknál ezt főleg vizuális ingerek váltják ki és persze a nő intimebb közelsége. Reggelente teljesen más, nem az álmoktól :) hanem a test ilyenkor tartja karban, azaz azért idézi elő a szexuális izgalomkor fellépő merevedést(vért pumpál a hímvessző ereibe), hogy minden renben legyen, ha úgytetszik gyakorol :))


Crea

2007. aug. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
75%
Egyetértek az előttem szólókkal, reggel nem az álmok miatt áll egy férfi hímvesszője. Akkor is feláll nekik, ha nagyon kell már pisilniük. De nőként én is szinte felizgulok, ha már nagyon kell pisilnem.
2007. aug. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
ébredéskor megnő a tesztoszteron szintje, úgy tudom ezért
2009. szept. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!