Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A szőrös vagy a csupasz punci...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szőrös vagy a csupasz punci a jobb a szexhez?

Figyelt kérdés
2007. júl. 27. 00:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Komoly a kérdés?

Szerintem a szőrnek nem sok köze van ahhoz, hogy a szex milyen lesz. Az érzelmeken van a hangsúly. Ha nincs, akkor tök mindegy hogy szőrös, vagy csupasz az a bizonyos.

2007. júl. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a partnereket zavarja a szőrzet, akkor mindenképpen jobb, ha nincs rajta, és egyébként higiénikusabb is. Nálunk feldobta egy kicsit a dolgot, de előtte se volt okom panaszra. Ki kell próbálni és akkor el tudod dönteni.
2007. júl. 28. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A szexet alapvetően nem befolyásolja, hogy szőrös- e vagy nem. Ízlés dolga. Viszont ha a partnernek jobban tetszik csupaszon, akkor esetleg lehet jobb a szex emiatt- egy ideig, míg újdonság.
2007. júl. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg a partnereddel, hogy ő hogy tudna téged jobban kívánni, de persze a legfontosabb: hogy te ugy jobban éreznég e magad. A sex a legintimebb dolog egy nő számára a szülésen kívül, igy leginkább a te döntésed. De a csupasz egy nőt kívánatosabbá tehet, és praktikusabb is.
2007. júl. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a csupasz jön be.
2007. aug. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Csupasz párt!
2007. nov. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképp higiénikusabb, és nem kell a pasinak szőrszálakat szedegetni a nyelvéről, ha csupasz vagy fazonírozott, de ugye mindig ott van az a pár, aki nem így gondolja, meg a másik, meg a sokadik...
2007. nov. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én pasim nem szeretnio ha borotválom,neki jobb ha szőrös :)

FDura ízlése van,de a kedvéért nem nyulok borotvához.(egyenlőre!)

De minden pasinak más az izlése.Szerintem kérdezd meg a barátodat hogy szereti.

2007. nov. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%
csupasz :)
2008. dec. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%
Szőrös
2009. ápr. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!